Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w Warszawie, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 23 wrz 2016, 14:16     (ostatnio zmieniony przez autora 25 wrz 2016, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    makalica87 napisał:No to niestety prawda smutny
    pewnie że prawda - się robi - się wie. Od lat mówimy że tego chłamu nikt nie powinien kupować ale jelenie to łykają jak świeże bułki a potem płaczą na forach że im pęka i odpada. - i dobrze ma odpadać wielki uśmiech
    Najlepsze w tym wszystkim jest to: jak idą do Biedronki kupować pomidory albo jabłka to stękają, marudzą, przebierają a i tak wydają parę złotych za kg. Tu wydają setki tysięcy czasem hmmm w większości biorąc kredyty na 30 lat i kupują taki chłam. Nie mogę pojąć tej głupoty.
    Cytuj
  • makalica87 26 wrz 2016, 11:10
    Ciekawe porównanie. Ale tak jest ze wszystkim - z samochodami, meblami, artykułami AGD. Takie czasy.
    Cytuj
  • shogue 10 paź 2016, 14:04
    A ja nie rozumiem, jaki chłam, nowe piękne mieszkania to chłam? Trzeba z głową wybierać dewelopera
    Cytuj
  • 10 paź 2016, 17:15     (ostatnio zmieniony przez autora 10 paź 2016, 17:17, w całości zmieniany 1 raz)
    shogue napisał:A ja nie rozumiem, jaki chłam, nowe piękne mieszkania to chłam? Trzeba z głową wybierać dewelopera
    No to pokaż tego idealnego Twoim zdaniem to Cię oświecimy wielki uśmiech
    Tylko błagam nie pisz o tych największych typu JW czy Dom Dewelopment bo na nich to nawet czasu szkoda pisać wielki uśmiech
    Cytuj
  • 16 paź 2016, 13:00
    Wczoraj np odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną ekipę na nówkach sztukach stawianych na Jana Kazimierza w Warszawie przed jednego z deweloperów za jedyne 6800 zł m2. O mój Boże - kicha jakich wiele w stolicy. Jak się maskuje połączenie ściany z sufitem akrylem na grubość palca a jeszcze się ludzie nie wprowadzili a już pęka to co to jest? MANIANA I KICHA. A to tylko mały przykład tego co tam zobaczyliśmy. wielki uśmiech
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:01
    makalica87 napisał:Ciekawe porównanie. Ale tak jest ze wszystkim - z samochodami, meblami, artykułami AGD. Takie czasy.
    Dokładnie
    Cytuj
  • shogue 8 lut 2017, 18:44
    Nie miałam do czynienia z tymi deweloperami to się nie wypowiem, mogę powiedzieć coś na temat Inwestplanu jak ciebie to interesuje.
    Cytuj
  • olakoniesz 9 lut 2017, 14:10     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2017, 14:10, w całości zmieniany 1 raz)
    No nie wrzucajmy wszystkich deweloperów do jednego worka, oczywiście, jeśli decydujemy się na zakup nowego mieszkania, wiadomą kwestią jest, że sprawdzenie wiarygodności dewelopera jest kluczową sprawą. Cały proces zakupu mieszkania jest raczej dłuższym procesem, to nie jak zakup nowego odkurzacza czy pralki uśmiech
    Cytuj
  • shogue 9 lut 2017, 19:01
    Dokładnie. Ja jestem zainteresowana deweloperem, który ma w swojej ofercie nowoczesne mieszkania w kameralnych inwestycjach, w dobrze zlokalizowanych punktach Warszawy.
    Cytuj
  • zonja 3 mar 2017, 10:36
    Warto zerknąć sobie na inwestycję inwestplanu na Grochowie Jest tam ciekawe rozwiązanie, z którego moim zdaniem warto skorzystać. Uważam, że mieszkania w tej lokalizacji, to idealna inwestycja. Zakup jest bardzo opłacalny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum