Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w Warszawie, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hipcio 25 paź 2017, 11:15     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lis 2017, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Proponowałbym zastanowić się nad zakupem domu pod Warszawą. Czasami cały dom pod Warszawą jest w cenie mieszkania w centrum Warszawy.
    Przykładem jest inwestycja nad Zalewem Zegrzyńskim :


    Szczególnie, ze miejscowość Białobrzegi w gminie Nieporęt jest uznawana za najczystszą w całej okolicy. Dojazd jest łatwy, szczególnie,że kursuje tam również komunikacja miejska.
    http://willenadzalewem.com.pl/
    Cytuj
  • zonja 13 lis 2017, 16:15
    ja patrzyłam przede wszystkim na lokalizację, cenę no i dewelopera bo wiadomo bywa różnie. Ostatecznie kupiliśmy mieszkanie od inwestplanu. To moje rodzinne strony stad ta okolica. W pobliżu sporo sklepów, przedszkoli, place zabaw. no i park jordanowski. Lepiej juz nie trzeba
    Cytuj
  • jarzebina 15 lut 2018, 19:35
    17-18 lutego są targi mieszkaniowe w Centrum EXPO XXI, ul Prądzyńskiego 12/14. Mnóstwo inwestycji w jednym miejscu, deweloperzy, doradcy, architekcji, a nawet animacje dla dzieci, więc to dodatkowa atrakcja uśmiech Kto się wybiera?
    Cytuj
  • mantra999 16 lut 2018, 19:14
    Przy warszawskich korkach dobra lokalizacja ma kapitalne znaczenie dlatego szukam mieszkania na rynku wtórnym. Zwróciłem się do firmy per modum która doskonale jest zorientowana na rynku nieruchomości. Mam nadzieję że oferty będą godne uwagi.
    Cytuj
  • filka 25 sie 2018, 12:39
    To prawda, lokalizacja ma znaczenie ale cena też ważna dlatego ja mam zamiar kupić mieszkanie na osiedlu nowy targówek, tam jest stacja metra i niedaleko stacja skm więc żadne korki mi nie straszne
    Cytuj
  • mietenkow 27 sie 2018, 16:19
    a ja bezskutecznie szukam mieszkania które spełnia moje warunki ale też mieści się w moim budżecie i chyba zwrócę się do Lebiedź Nieruchomości, mój znajomy od razu tam poszedł bo sam nie miał czasu na szukanie i od miesiąca mieszka już w nowym mieszkaniu
    Cytuj
  • Lidka1 9 paź 2018, 18:07     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2018, 13:58, w całości zmieniany 1 raz)
    U nas też per modum bardzo dobrze się spisało. Mimo, że odbieraliśmy nowe mieszkanie od developera na Ursynowie, to i tak poprosiliśmy przedstawiciela od nich, żeby fachowo sprawdził czy wszystko jest zgodne z umową, czy nie ma jakiś niedoróbek na przykład. Lepiej dmuchać na zimne i jak coś od razu reagować, niż jak już człowiek podpisze. Cieszę się, że naszym osiedlem też zarządzają, tak jak wieloma innymi w stolicy.
    Cytuj
  • karmelcia 17 wrz 2021, 20:19
    a co z podwarszawskimi miejscowościami?? Głównie interesuje mnie Ożarów Mazowiecki i inwestycja na Korfantego budowana przez Home Premium, znalazłam tam ładne mieszkanie z dużą łazienką, marzy mi się wanna uśmiech
    Cytuj
  • ludin wczoraj, 13:10
    Dla mnie dużo lepsza opcja https://muszynska-burek.pl/co-trzeba-wiedziec-o-fotowoltaice/ polecam.
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum