Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mój pierwszy ogród

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mój pierwszy ogród

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 7 maj 2013, 12:09
    Już wiosna ruszamy do ogrodów może widzieliście coś ciekawego, jakieś nowinki jakie mają dla nas producenci artykułów do ogrodu n.p oświetlenie, dekoracje, krzewy to proszę o przykłady w tym wątku, to będzie mój pierwszy ogród. Przed zimą się wprowadziliśmy no i przyszedł czas na porządki na zewnątrz.
    Cytuj
  • Jana1 8 maj 2013, 14:50
    Jak masz do zrobienia porządki, to na pewno w pierwszej kolejności musisz zaopatrzyć się w jakieś nożyce do żywopłotów i krzewów a co do reszty... wszystko zależy co chcesz w tym ogrodzie mieć. Ja bym ograniczyła się właśnie do kilku krzaków, jakiegoś drzewka, a reszta trawnik.
    Cytuj
  • erykit 10 maj 2013, 16:08
    Jeżeli planujesz spore zmiany w swoim ogrodzie może dobrze byłoby skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się aranżacją zieleni? Z pewnością zaproponowaliby CI mnóstwo dobrych rozwiązań.
    Cytuj
  • Kajakarz 12 maj 2013, 11:22
    Ja tam za ogrodowymi nowinkami nie gonie...
    wystarczą mi stare dobre, sprawdzone rzeczy, maszyny i takie inne urządzenia, które się nie rozwalaja i służą, ot co.
    A nowinki? Chyba że jakieś super bardzo użyteczne...
    Cytuj
  • basker 16 maj 2013, 9:09

    Do oświetlenia ogrodu możemy zastosować reflektorki, które najczęściej posiadają kliny do wbicia lub mocowania na śruby.
    [url=http://]Oświetlenie zewnętrzne[/url] powinno posiadać odpowiednią klasę ochrony przed wilgocią i wodą o niskim napięciu ochronnym 12V. Ja proponuję oświetlenie ledowe energooszczędne, które może się świecić całą noc.
    Cytuj
  • prudymy 16 maj 2013, 11:21     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 7:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ehh. Też bym chciał mieć ogródek. To musi być fajne zajęcie w ciepłe dni, kiedy człowiek może wyjść na swój ogródek i go pielęgnować.
    Cytuj
  • mscislaw 21 maj 2013, 13:40
    Skoro mowa o porządkach to warto znać kilka firm które mogą pomóc.
    Cytuj
  • 28 cze 2013, 9:26
    Ja u siebie w ogrodzie postawiłem parasole wielosezonowe - bardzo fajnie wyglądają i świetnie się trzymają.
    Cytuj
  • wonsowaty 30 cze 2013, 12:47
    A może jakieś aspekty nowoczesne w stylu donic technorattanowych albo latarenek z panelami słonecznymi? Latarnie są teraz w każdej galerii . co jeszcze można dorzucić do nowoczesnego ogrodu uśmiech sam bardzo chętnie wprowadzam innowacje do swojego ogródka uśmiech
    Cytuj
  • szkielet 13 lip 2013, 16:13
    Kiedy już zaopatrzysz się w narzędzia ogrodowe, pomyśl o domku narzędziowym przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum