Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mój pierwszy ogród, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mój pierwszy ogród

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olakoniesz 10 lut 2017, 9:39
    Jeśli chcesz mieć karpie ozdobne musisz się liczyć z tym, że oczko musi być naprawdę duże i głębokie. Poza tym, posiadanie karpi ozdobnych wiąże się z większym zanieczyszczeniem oczka, warto pomyśleć w przypadku małego oczka aby ono było dobrze napowietrzone i ryby się w nim nie męczyły. Co do lilii, to sam żwirek nie wystarczy. Bardzo prostym sposobem jest duża donica z ziemią gliniastą, która jest zabezpieczona workiem, zapobiegającym wymywaniu gleby i co rozumiesz przez słowo lilia? To chodzi Ci o kosaćce czy grzybień biały? Czy grążel żółty? Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • ukasik 25 cze 2017, 13:43
    Praca przy ogrodzie jest ciężka i wymagająca, ale satysfakcja to spłaca!
    Cytuj
  • mika765 7 lip 2017, 9:13
    Ja właśnie skończyłam urządzanie tarasu i efekt przerósł moje oczekiwania. Najtrudniejszy był montaż markizy, ale teraz mam fajny, składany daszek i picie popołudniowej kawki jest przyjemniejsze kiedy ma się trochę cienia. Dużą robotę robi też oświetlenie, które nadaje niepowtarzalnego klimatu wieczorem. Oprócz lamp montowanych na ścianie i w podłodze dodałam też kilka latarenek różnej wielkości, jest mały misz masz ale wygląda to bardzo ciekawie uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 25 lip 2017, 12:15
    Przy planowaniu ogrodu warto od razu myśleć o sposobie nawadniania roślin, wiem co mówię przymrużenie oka My od razu instalowaliśmy system Blumat: http://blumat.pl/, u moich rodziców bardzo dobrze to się sprawdzało i u nas jest tak samo. Świetnie się nadaje np. do rabatek czy roślin na tarasie.
    Cytuj
  • kubakos 4 sty 2018, 9:06     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sty 2018, 9:07, w całości zmieniany 1 raz)
    My też w tym roku nareszcie doczekaliśmy się swojego własnego ogrodu i podwórka. Teraz zastanawiamy się z żoną czy jest sens kupować kompostownik na trawę czy też liście. U mnie w domu zawsze się trawę wywoziło gdzieś itd Ostatnio spotkałem się z kolegą i właśnie mi mówił że kupił sobie kompostownik nawet barddzo ładny do ogrodu na domiwoda pl i będzie z trawy czy też liści produkować własny nawóz podobno bardzo fajnie się sprawdza do ogrodu czy też do kwiatów
    Cytuj
  • mantra999 12 cze 2019, 12:40
    Urządzanie ogrodu powinno się zacząć od ogrodzenia terenu. Daje to lepszą wyobraźnie wielkości terenu jaki jest do dyspozycji. Ja postawiłam na ogrodzenie łupane joniec. Wygląda spoko i przetrwa wiele lat.
    Cytuj
  • jarek7 12 lip 2020, 20:37
    w tym roku jakaś masakra z mszyca, grzybem i cudami na roślinach, dobrze, że kupilem w tamtym roku opryskiwacz ryobi one+ często jest teraz w użyciu jest nieduży i poręczny, można łatwo nim ogarnąć rośliny
    Cytuj
  • Krzysn 10 maj 2022, 13:37
    Fajna sprawa urządzać ogród przymrużenie oka
    Cytuj
  • nowa_kamila 7 mar 2024, 8:36
    Miejscem w którym znajdziecie wszystko co niezbędne aby odmienić Wasz ogród jest https://brukcomplex.pl/
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum