Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Najlepsze elektronarzedzia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze elektronarzedzia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • radek_majster 14 gru 2018, 14:50
    jakie wedlug was sa najlepsze elektronrzędzia profesjonalne? Pytanie głownie do osób pracujących tego typu urządzeniami na co dzięń
    Cytuj
  • jackowskyy 17 gru 2018, 22:31
    Według mnie do zastosowa typowo do pracy to najlepszą marką jest AEG. Robią bardzo wytrzymałe urządzenia - nawet w niskich temperaturach dają radę!, co na budowie czy tam gdzie dużo się pracuje jet na pewno trwale, nie może być tak że cos się rozleci po upadku cyz dłużzej pracy, ja wychodzę z zasady że wolę mieć coś solidnego na lata
    Cytuj
  • radek_majster 13 sty 2019, 10:56
    dzieki za polecenie, kupiłem jak na razie akumulatorową wyrzynarkę, super się spisuje, myślę o zakupie kolejnych urządzeń bo i pilarka by mi się przydała pierwszye próby przy mrozie już zaliczone, dała radę, fajne w tym urządzeniu jest to że aż do pełnego zużycia baterii działa tak samo
    Cytuj
  • jackowskyy 17 mar 2019, 8:36
    Ja sobie właśnie zamówiłem kilka dodatkowych akumulatorów do moich urządzeń aeg, trafiła mi się niezła fucha i każdy sprzt będzie potrzebny bo robota pilna i zapowiada się praca od rana do nocy, a akumulatory się tak czy siak przydadzą
    Cytuj
  • radek_majster 12 kwi 2019, 12:07
    Masz może te akumulatorki pro?
    Cytuj
  • jackowskyy 13 kwi 2019, 22:16
    Mam, wiem że są bardziej zabezpieczone przed przegrzaniem i dużo bardziej trwałe. Jako iż moja kolekcja urządzeń z aeg stale się powiększa to na pewno jeszcze kilka sztuk tych akumulatorków dokupię. mam te 4Ah 18V
    Cytuj
  • radek_majster 11 cze 2019, 23:08
    Trochę poszperałem po forach i zdecydowałem się na zakup wiertarki i szlifierki z AEG.Akurat udało mi sie trafić na promocję, na narzedzia.pl zestaw z akumulatorem wychodzi dużo taniej. Była już okazja potestować, bo akurat trafiło mi ię dodatkowe zlecenie przy remoncie. Jestem zadowolony, lekki sprzęt, nie musiałem ze sobą brać przedłuużaczy i robota poszła migiem
    Cytuj
  • jeff22 15 cze 2019, 22:13
    Panowie rozglądam się za sztyfciarką, myślałem właśnie o AEG. Ktos posiada? Praca głównie w płycie, mam pneumatyczną ale jednak przydałaby się jezcze akumulatorowa, mniej zabawy z kablami a też takie sprzęy mają niezłą moc i można całkiem długo pracować na 1 ładowaniu
    Cytuj
  • jackowskyy 4 lip 2019, 22:46
    Używam AEG i mogę jak najbardziej polecić, lekka, jak się coś zatnie to łatwo usunąć sztyft, są dwa tryby dokładny i szybki, bardzo to usprawnia pracę, nie musze się rozglądać czy mi się kabel gdzieś nie zaplątał czy wystarczy w ogóle kabla, nawt jak raz spadła z ponad 4 m to nic jej się nie stało.
    Cytuj
  • tymmko 27 lip 2019, 16:17
    macie może te akumulatory AEG pro? czym one się różnią od standardowych? Warto zakłądając dopiero firmę od razu postawić na nie?
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Płyty izolacyjne