Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Narzuty na łózko czy tylko dla bogatych?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Narzuty na łózko czy tylko dla bogatych?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sonique321 21 lis 2013, 20:43
    Narzuta za parę tysięcy? Tego jeszcze nie słyszałam. Wydaje mi się, że są o wiele tańsze. Ja swoją kupiłam i była naprawdę tania, a przy tym śliczna.
    Cytuj
  • Swojezdanie 4 gru 2013, 10:02
    Najtańsze narzuty, z tych które się do czegoś w ogóle nadają, to są tak w granicach 100 zł, ale większość ładnych to koszt rzędu ok. 300-400 zł, ja póki co mam ciągle ważniejsze wydatki, ale marzy mi się ładna, pikowana narzuta.
    Cytuj
  • bellarosa 4 gru 2013, 11:05
    Piękną narzutę można kupić już za 200 złotych, więc z pewnością nie są to produkty tylko dla bogaczy przymrużenie oka
    Cytuj
  • drwitt 4 gru 2013, 14:29
    Czemu tylko dla bogatych? język Jeśli będzie kaszmirowa to na pewno droga, ale wełniane można już kupić w IKEI za przystępne pieniądze przymrużenie oka
    Cytuj
  • kifonda 3 lut 2015, 20:33
    Ktoś tu przegina i to grubo. Narzutę można kupić tutaj http://mowiszimasz.com.pl/pl/402-Koce-i-Narzuty w bardzo niskich cenach, a są tak ładne, że nikt nie powiedziałby, że tyle warte. I jakoś też niezła, mam kilka sztuk.
    Cytuj
  • pani_woda 23 lut 2015, 18:55
    a sobie kupiłam narzuty dobrej jakości i wcale nie tak drogie, jestem z nich zadowolona wyglądają efektownie.Koleżanka nie mogła się nadziwić ,że tylko tyle za nie dałam.
    Cytuj
  • 24 lut 2015, 15:38
    Ja w ogóle nigdy nie rozpatrywałem tego w takich kategoriach. Masz narzutę jak masz na to ochotę. Tak do tego podchodzę. I wydaje mi się, że można kupić w każdej cenie.
    Cytuj
  • Raz 25 lut 2015, 14:40
    Ludzie, kupujecie sami materiał, obszywacie i macie taką narzutę jaką chcecie połowę taniej! Ja mam małą maszynę do szycia i nawet zrobiłam narzutę z dwóch materiałów od góry inna, od dołu inna. Wszelkie wstawki, zszycia są banalne! Jedynie fantazja może ograniczać w pomysłach uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum