FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ogród zimowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • idygo 9 wrz 2010, 17:42
    co sądzicie o ogrodach zimowych ? Znalazłem jeden, który na pewno wart jet uwagi. [url=http://goo.gl/SzFY]ogród zimowy[/url] w tym mieszkaniu, nie dość, że jest bardzo duży i jasny to w dodatku ma jeszcze jacuzzi uśmiech idealne miejsce na wygrzewanie się w zimne popołudnia.

    Ktoś z Was ma szczęście posiadać taki ogród ? jak to sprawdza się w praktyce ?
    Cytuj
  • Mizantrop 9 wrz 2010, 19:40
    Ja się kilka lat temu nastawiałem na założenie takiego ogrodu, ale koszty mnie zdecydowanie przerosłyskrzywienie Z tego co sie orientuję to teraz jak technologia poszła do przodu te koszty są troche mniejsze, ale musiałbym znaleźć porządnych fachowców, którzy zrobią dobry projekt...
    Cytuj
  • marcus21 30 sty 2011, 22:11
    idygo napisał:co sądzicie o ogrodach zimowych ? Znalazłem jeden, który na pewno wart jet uwagi. ogród zimowy w tym mieszkaniu, nie dość, że jest bardzo duży i jasny to w dodatku ma jeszcze jacuzzi uśmiech idealne miejsce na wygrzewanie się w zimne popołudnia.

    Ktoś z Was ma szczęście posiadać taki ogród ? jak to sprawdza się w praktyce ?
    Ja taki ogród mam zamiar zbudować. Mieszkam w bloku zbudować i chcę go zbudować na dachu. Czytam różne fora ale jeden przykuł moją uwagę. Gość wie co pisze. Tak myślę.
    Cytuj
  • TresSolei 30 paź 2015, 9:17
    Obecnie te ogrody są zdecydowanie mniejsze. Mój ogród jest mniej więcej tej wielkości i nie kosztował fortuny. A wygląda moim zdaniem b. dobrze.
    Cytuj
  • UllKa 13 lis 2015, 15:47
    Fajna sprawa.
    Cytuj
  • kasiuniaa 8 gru 2015, 6:05
    A jakby sobie zamontować markizy? to chyba też jest jakieś rozwiązanie na przestrzeń przed domem prawda?
    Cytuj
  • Nova23 24 gru 2015, 10:22
    Myślę że nie jest to taki zły pomysł. W razie czego poczytaj sobie więcej na
    http://www.agropolska.pl/uprawa/ bardzo wiele przydatnych informacji o uprawie roślin i nie tylko. Pozdrawiam i Wesołych Świąt !
    Cytuj
  • edyta126p 29 gru 2015, 14:45
    Zawsze chciałam mieć taki zimowy ogród, jednak koszty mnie zniechęciły. Szkoda smutny
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum