Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • futures 15 wrz 2012, 20:39
    Znam gościa, który robi balustrady nierdzewne - super to wygląda, tylko na ogrodzenie będzie chyba za drooogie smutny
    Cytuj
  • serenity85 15 lis 2012, 21:46
    ja uwielbiam wszystko co naturalne - wiec stawiam na drewno!
    ladnie wkomponowuje sie w ogrod, zielen i otoczenie i jest bardzo ozdobne.

    wszystkim szukajacym ladnych drewnianych ogrodzen polecam sklep, w ktorym ja zamowilam swoje i jestem bardzo zadowolona
    Cytuj
  • erykit 19 lis 2012, 16:45
    Zależy do czego ma być takie ogrodzenie... Bo jeżeli chciałbyś chronić jakiś obiekt typu parking strzeżony, obiekt przemysłowy czy magazyn lub pak technologiczny to trzeba postawić na ogrodzenie najwyższej jakości i tutaj warto jest zastosować panele ogrodzeniowe - które sforsować jest bardzo trudno.
    Cytuj
  • rejnor 21 lis 2012, 9:41
    Wiadomo, że lepiej metalowe, ponieważ trudniej jest je rozwalić. Ogrodzenie powinno być solidne oraz wysokie, żeby nikt niechciany nie wkradł się na naszą posiadłość.
    Cytuj
  • fajqa 31 sty 2013, 12:27
    "Wiadomo, że lepiej metalowe, ponieważ trudniej jest je rozwalić. Ogrodzenie powinno być solidne oraz wysokie, żeby nikt niechciany nie wkradł się na naszą posiadłość."

    To zależy. Jeśli masz sąsiadów i potrzebujesz tylko odznaczyć swoją granicę, odgrodzić się, a z ich strony nic ci nie grozi to jak najbardziej drewniany płot ci wystarczy, chociażby ten z Andrewexu, który dawałem wcześniej. Natomiast jeśli chcesz coś od ulicy to można oba elementy sprawnie połączyć. Aczkolwiek i są też tacy, którzy płot drewniany kładą także i od frontu.
    Cytuj
  • qwertykamien 26 mar 2013, 15:04
    Ogrodzenia drewniane też są wytrzymałe pod warunkiem dobrej konserwacji i właściwego drewna np jakiś egzotyk twardy...
    Cytuj
  • MartynKa79 3 kwi 2013, 18:56
    Mnie ostatnio taki ryfel z kolekcji Victoria w Andrewexie w oko wpadł. Co myślicie?
    Cytuj
  • Daria05 5 kwi 2013, 12:28
    Płot wygląda rewelacyjnie. Masz zamiar ogrodzić nim cały teren, czy tylko od frontu?
    Cytuj
  • MartynKa79 12 kwi 2013, 12:33
    Nie mamy dużej posesji, więc wolałabym całość mieć zrobioną jednakowo. To wydatek, który jest inwestycją na lata i spokojna będę o jakość. Mam zaufanie do Andrewexu.
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 kwi 2013, 16:29     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2013, 16:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Drewniane bardziej mi się podobają, a jednak coraz więcej ludzi decyduje się na metalowe i my też takie ogrodzenie mamy, ale jak kiedyś będzie możliwość, to zmienimy na drewniane uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Stara wanna