Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ogrodzenie metalowe czy drewniane?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 23 kwi 2013, 12:53
    figuroa napisał:Wydaję mi się, że teraz bardzo rzadko ktoś robi drewniane ogrodzenie, ponieważ takie ogrodzenie nie na wiele się zdaje i nie jest tak wytrzymałe jak ogrodzenie metalowe.
    Co to znaczy nie jest wytrzymałe? Po co ta wytrzymałość. Oczywiście ogrodzenie drewniane wymaga większej dbałości, ale nie ma nic za darmo. Największą zaletą jest "uroda", a służyć może także przez wiele lat.
    Cytuj
  • MartynKa79 23 kwi 2013, 13:37
    figuroa czy mogłabyś proszę doprecyzować, co masz na myśli mówiąc, że drewniane ogrodzenie nie na wiele się zdaje? Chciałabym również poznać argumentację odnośnie całej reszty, bo nie do końca się z Tobą zgadzam, a opinie na zasadzie "przemówiłam z ambony i mam rację" to tak.. trochę do mnie jednak nie trafiają uśmiech Solidne ogrodzenie drewniane - a o takim tu (jak zakładam) rozmawiamy, w niczym nie ustępuje innym. Może być wysokie, masywne, stabilne i zapewniam Cię, że na nic się zda dobijanie, jeśli ja sama nie pofatyguję się otworzyć przymrużenie oka

    Wracając do moich planów... posesja stoi na uboczu, sąsiada mam tylko z jednej strony, a sąsiad...też ma Andrewex przymrużenie oka Myślę, że się po sąsiedzku dogadamy wielki uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 25 kwi 2013, 15:08
    Nie liczyłabym, że się dogadasz z sąsiadem, jeżeli ma węża w kieszeniach, bo wybierze najtańsze rozwiązania. A wybór w sklepie jest duży.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2013, 0:20
    Daria, gdybyś przeczytała mój post do końca, to doczytałabyś, że sąsiad też ma Andrewex i nie sądzę, aby dogadanie się było jakimkolwiek problemem uśmiech
    Cytuj
  • fajqa 30 kwi 2013, 12:51
    figuroa napisał:Wydaję mi się, że teraz bardzo rzadko ktoś robi drewniane ogrodzenie, ponieważ takie ogrodzenie nie na wiele się zdaje i nie jest tak wytrzymałe jak ogrodzenie metalowe.
    Oj byś się zdziwił / zdziwiła. Zależy o jakim płocie mówimy. Płot drewniany płotowi drewnianemu nie równy. Boazeryjne płoty mają nawet 5 lat gwarancji.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 maj 2013, 17:15
    Andrewex daje nawet i 10 uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 7 maj 2013, 10:42
    Trwałość ogrodzenia to jedna z istotniejszych zalet. 10 lat gwarancji w zupełności wystarczy.
    Cytuj
  • fajqa 12 maj 2013, 22:21
    Daria05 napisał:Trwałość ogrodzenia to jedna z istotniejszych zalet. 10 lat gwarancji w zupełności wystarczy.
    elementy łukowe z tego co widzę. Na drewno to bardzo dużo. Nawet 5 lat. Widocznie pewni są metod impregnacji i wykonania jakie stosują.
    Cytuj
  • Daria05 13 maj 2013, 11:27     (ostatnio zmieniony przez autora 13 maj 2013, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    fajqa napisał:
    Daria05 napisał:Trwałość ogrodzenia to jedna z istotniejszych zalet. 10 lat gwarancji w zupełności wystarczy.
    elementy łukowe z tego co widzę. Na drewno to bardzo dużo. Nawet 5 lat. Widocznie pewni są metod impregnacji i wykonania jakie stosują.
    Wszystko idzie na przód, także metody impregnacji i konserwacji. 10 lat to nic aż tak bardzo niezwykłego. Bardziej liczy się szeroka i zróżnicowana oferta sklepu - każdy coś może dla siebie znaleźć.
    Cytuj
  • Anula92 17 lip 2013, 9:56
    Moim zdaniem kute ogrodzenie jest najlepsze uśmiech

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Stara wanna