Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 30 maj 2019, 7:45
    Trochę odświeżę wątek, bo dużo osób uważa, że w małej kuchni okap nie jest potrzebny. Stanowczo jest! Niedawno zdecydowaliśmy się na wymianę płyty indukcyjnej i wraz z nią okapu. Trafiliśmy na fajne rozwiazanie Hob2Hood od Electroluxa gdzie płyta jest zintegrowana z okapem. Zarówno w małej kuchni jak i większej jest to świetna opcja. Zapachy nie rozchodą się po mieszkaniu, a mnie wręcz przyjemniej się przebywa w kuchni uśmiech
    Cytuj
  • martak9 7 cze 2019, 9:08
    Na jakiej zasadzie to działa, że okap jest zintegrowany z płytą?
    Cytuj
  • Ogryzka 31 lip 2019, 22:06
    Okap działa wyłapując sygnał który daje płyta że cos gotujemy. Świetne jest to, ze całe sterowanie jest z poziomu płyty wiec wcale nie trzeba nawet dotykać okapu. Można o nim zapomnieć a cieszyc się jego pracą.
    Cytuj
  • Meggi85 2 wrz 2019, 7:50
    Okap wydaje mi się potrzebny w każdej kuchni. Bez względu na to czy jest mała i zamknieta czy duża i otwarta. Widziałam ten okap Electroluxa w akcji i na 100% zaopatrze się w taki w mojej kuchni. Planujemy przed świetami remont. Moim zdaniem takie nowoczesne rozwiązania to poprawa komfortu gotowania i orzebywania w kuchni uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:06
    To prawda okap jest potrzebny, też myślę nad tym z Electroluxa z uwagi na to łączenie z płytą.
    Cytuj
  • Ogryzka 4 gru 2019, 8:55
    Martyna29 napisał:To prawda okap jest potrzebny, też myślę nad tym z Electroluxa z uwagi na to łączenie z płytą.
    Ale masz w swojej płycie Hob2Hood?
    Cytuj
  • Meggi85 4 gru 2019, 11:12
    W ogóle uważam że takie nowoczesne sprzęty to bardzo ułatwiają życie. Przecież nikt z nas nie pamięta niestety o załączaniu okapu do momentu jak już zapachy się rozejdą i są odczuwalne. Electrolux jest dla mnie mega nowoczesny i cieszy mnie, ze na to postawiłam w mojej kuchni.
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 17:22
    Ogryzka napisał:
    Martyna29 napisał:To prawda okap jest potrzebny, też myślę nad tym z Electroluxa z uwagi na to łączenie z płytą.
    Ale masz w swojej płycie Hob2Hood?
    Jasne, że mam, mam też płytę od Electroluxa dokładnie ta FlexiBridge uśmiech
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:31
    A do tych płyt macie jakieś specjalne garnki? Do czyszczenia macie preparaty od producenta?
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:02
    Nie są potrzebne specjalne garnki, a preparat warto kupić, żeby mieć komfort sprzątania.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: podwieszane wc