Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 1 kwi 2020, 3:10
    Luiziana napisał:No włąśnie ja mam wszystko od Electroluxa, teraz chciałabym na deser okap, jaki wybrac żeby miec tą funkcję Hob2Hoob, mam płytę FlexiBridge
    Każdy ich okap z który ma tą funkcję da się zintegrować z Twoja płytą. Nie wiem jakie masz możliwości z podpięciem u siebie, ale jak podjedziesz do sklepu albo zobaczysz na necie to na pewno będziesz miała z czego wybrać.
    Cytuj
  • Tokjo 29 kwi 2020, 21:38
    Moim zdaniem okap jest bardzo potrzebny jeśli gotujemy, inaczej zapachy rozchodzą się mega szybko, a taki jak Electroluxa, który ma połączenie z płytą to faktycznie dobra sprawa, nie trzeba pamiętać żeby go włączyć.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:13
    Właśnie jest to super rozwiązanie z tymi okapami od Electroluxa, funkcja Hob2Hoob jest świetna
    Cytuj
  • Ogryzka 3 maj 2020, 18:40
    Luiziana napisał:Właśnie jest to super rozwiązanie z tymi okapami od Electroluxa, funkcja Hob2Hoob jest świetna
    Masz taki u siebie ? Mnie też się podoba. Wygoda, komfort i nowoczesność. Ogrom rzeczy na plus. No i w końcu nie ma śladów palcy na okapie uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 3 maj 2020, 22:07
    Electrolux ma bardzo dużo fajnych funkcji, które są mocno nowoczesnymi rozwiązaniami.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 18:52
    Electrolux faktycznie ma fajne sprzęty i też uważam, że funkcja Hob2Hoob jest rewelacyjna.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 maj 2020, 21:25
    Czy okap Hob2Hood zamawialiście gdzieś czy normlanie stacjonarnie kupowaliście w sklepie? Zastanawiam się czy dostanę go w zwykłych sklepach z AGD RTV.
    Cytuj
  • Meggi85 2 cze 2020, 6:54
    Możesz dostać normalnie w sklepie. Trzeba tylko zapytać który okap i która płytą z tego co mają na stanie ma tą funkcję. Electrolux ma całkiem sporo modeli z tą funkcją.
    Cytuj
  • Uncia 29 cze 2020, 21:32
    A czy Electrolux ma jakiś taki mniejszy okap? Nie mam za dużo miejsca.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2020, 16:59
    Uncia napisał:A czy Electrolux ma jakiś taki mniejszy okap? Nie mam za dużo miejsca.
    Electrolux ma duży wybór okapów, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. Najlepiej wybrać się do sklepu i sprawdzić. Ale szukasz jakiegoś z opcją Hob2Hood?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: podwieszane wc