Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Panele czy parkiet??, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Panele czy parkiet??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Leon99 21 wrz 2015, 14:01
    hmm a moze inna opcja, a mianowicie posadzki marmurowe. Nie sadzicie, ze marmur takze nie dosc, ze pieknie wyglada, to jeszcze jest trwaly i funkcjonalny? I dosc prosty w utrzymaniu.
    Cytuj
  • 21 wrz 2015, 17:39
    Leon99 napisał:hmm a moze inna opcja, a mianowicie posadzki marmurowe. Nie sadzicie, ze marmur takze nie dosc, ze pieknie wyglada, to jeszcze jest trwaly i funkcjonalny? I dosc prosty w utrzymaniu.
    Marmur? Co Ty żartujesz? Marmur jest porowaty i bardzo chłonny nawet po zaipregnowaniu. Źle znosi typowe kwasy jak cytryna czy ocet. Robią się na nim plamy od zwykłego tłuszczu. Mało tego do jego czyszczenia powinno się stosować tylko preparaty przeznaczone do marmuru.
    Granit o tu bym się zgodził ale nie marmur.
    Cytuj
  • jasia19 20 lut 2017, 19:37
    W swym domu postawiłam na podłogę drewniana. Moim zdaniem jest bardzo ciepła i miła w odbiorze. Do tej podłogi dobrałam białe drewniane listwy przypodłogowe z delikatnym frezowaniem i podfrezowaniem na kable. Bardzo ładnie się to razem komponuje. Materiały na podłogę kupowałam bezpośrednio u producenta wyrobów z drewna Drew-Lux. Materiał wysokiej jakości, duzy jego wybór, a co najważniejsze konkurencyjna cena z rynkiem lokalnym i ekspresowa dostawa.
    Cytuj
  • Rinek 21 lut 2017, 12:58
    Panele, ale z zastrzeżeniem, że są one drewniane. Jeżeli miałyby być laminowane to według mnie lepszym rozwiązaniem były parkiet.
    Cytuj
  • sloneczko9 18 maj 2017, 8:26
    Akurat marmur jest jednym z najmniej praktycznych podłoży Po pierwsze jest on bardzo miękki i łatwo jest go uszkodzić. Po drugie cena tego materiału jest niesamowicie wysoka. Nie wiem czy wielu z nas byłoby stać aby w taki sposób wyłożyć mieszkanie. O wiele lepiej ten materiał sprawdza sie na mniejszych powierzchniach. Jak na przykład na parapetach.

    Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad podłogą z płytek, ale imitującą drewno.Takie płytki mogą wygladać bardzo efektownie (mam takie włąśnie w swoim mieszkaniu). Wybrałam płytki z serii Korzilus od Tubądzina. Jeden z jaśniejszych wzorów.
    Cytuj
  • adammaj 5 wrz 2017, 9:33
    parkiet jak najbardziej, taka podłoga jst na długie lata dlatego też my również zaoszczędzamy na tym pieniądze. ArtCore ma ciekawe modele podłóg, moim zdaniem deski długie dębowe najlepiej się sprawdzają.
    Cytuj
  • ola_by_ola 15 paź 2017, 18:23
    To oczywiście kwestia gustu i zasobności portfele ale ja uważam, że panele to rozwiązanie uniwersalne, przystępne cenowo a i bardzo elegancko prezentujące się w każdym wnętrzu. Dużą zaletą paneli jest także fakt, że łatwo je utrzymać w czystości, co ma spore znaczenie w przypadku dzieci i zwierząt. Gdybyście szukali konkretnej oferty paneli, to ja polecam dystrybutora DDD Dobre Dla Domu. Zapewniają pomiar, transport oraz certyfikowany montaż podłóg. Zarówno produkty, jak i usługa montażu, objęte są gwarancją. Warto sprawdzić ich ofertę.
    Cytuj
  • puszkin37 25 sty 2020, 15:51
    Do łazienki kupiliśmy w salonie Bokaro płytki, które znakomicie imitują drewno z kolekcji cersanit I love wood, świetne wyglądają, moim zdanie to fajny pomysł na podłogę i nie tylko do łazienki.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum