Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Panele szklane do kuchni i łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Panele szklane do kuchni i łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MediaPress 27 sty 2014, 22:54
    Witam wszystkich,
    Chciałbym zapytać co sądzicie o tak ostatnio popularnym zastępowaniu płytek ceramicznych panelami szklanymi z zadrukiem?
    Czy macie jakieś doświadczenia z tego typu produktem?
    Cytuj
  • lustrzanka123 10 mar 2014, 15:32
    Firma http://www.majterszklarz.pl/ robi bardzo dobre szklane panele z grafiką. Można tam szukać inspiracji do swojej kuchni. Można też wysłać im swoją własną grafikę. Mi osobiście przypadły do gustu wzory piaskowane na szkle uśmiech
    Cytuj
  • Kor25 16 mar 2014, 15:53
    Widziałam aranżacje z takimi panelami, fajnie się prezentują.
    Cytuj
  • 18 mar 2014, 12:15
    A może mozaika szklana? ostatnio bardzo modna się staje.
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki 1 kwi 2014, 23:07     (ostatnio zmieniony przez autora 1 kwi 2014, 23:08, w całości zmieniany 1 raz)
    lustrzanka123 napisał:Firma http://www.majterszklarz.pl/ robi bardzo dobre szklane panele z grafiką. Można tam szukać inspiracji do swojej kuchni. Można też wysłać im swoją własną grafikę. Mi osobiście przypadły do gustu wzory piaskowane na szkle uśmiech
    Też mogę potwierdzić, że to dobra firma. Szkoda tylko, że działają jedynie na terenie Wrocławia i okolic. Mi do gusty przypadł ten wzór:
    Cytuj
  • Pe_em 10 mar 2015, 13:25     (ostatnio zmieniony przez autora 10 mar 2015, 13:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Spróbuj zapytać szklarza jakiegoś czy by Ci też takich paneli nie zrobił. Uważam, że warto w tą stronę pójść. Na przykład mam znajomego szklarza i wiem, że on by mi coś takiego wykonał. Ale to kwestia tego czy Twoja sugestia/oferta to coś za co warto się brać. Moim zdaniem ma on szerokie pole do popisu uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum