Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Parkiet - montaż?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Parkiet - montaż?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sillena 19 paź 2014, 14:30
    Wybaczcie enigmatyczny tytuł. Chcemy położyć u siebie parkiet w mieszkaniu. Powierzchnia nie jest szczególnie duża (54 m2), dużo tego nie będzie. Doświadczenia nie mamy jednak za wiele, chociaż jedna osoba oferuje się z pomocą. Mam jednak pytanie, czy waszym zdaniem lepiej zamawiać parkiet (i w ogóle podłogi) z montażem czy bez?
    Cytuj
  • Mufia 27 paź 2014, 18:47
    Jak dla mnie sprawa jasna. Z montażem. Mniej ryzyka, pewność, że zostanie to wykonane jak należy. Szczególnie, gdy weźmie się do tego kogoś zaufanego.
    Cytuj
  • Bea88 1 lis 2014, 22:29
    Ja jeszcze nie wiem czy parkiet czy deski weźmiemy, ale na pewno kupimy w Voxie z montażem bo tak jest taniej.
    Cytuj
  • Sillena 3 lis 2014, 17:41
    Mufia napisał:Jak dla mnie sprawa jasna. Z montażem. Mniej ryzyka, pewność, że zostanie to wykonane jak należy. Szczególnie, gdy weźmie się do tego kogoś zaufanego.
    W sumie tak, ale co do wzięcia tej zaufanej osoby, to też nie takie proste. Co, jeśli się nie zna nikogo takiego?
    Cytuj
  • koonik 7 lis 2014, 8:59
    Zaufana osoba to tylko pojęcie. Ktoś inny może akurat znaćuśmiech
    Cytuj
  • Mufia 10 lis 2014, 14:02
    No właśnie. My też wzięliśmy kogoś poleconego (Parkiet Studio) i nie żałowaliśmy uśmiech
    Cytuj
  • puszkin37 21 lis 2014, 13:10
    Warto postawić na firmę z doświadczeniem i przede wszystkim posiadającą sprzęt do wykonania takiej roboty uśmiech . My skorzystaliśmy z firmy PROFI PARKIET II . Na dzień dzisiejszy już nie zastanawiałbym się , dlatego że wykonują oni wszystkie operacje związane z podłogą od A do Z włącznie z montażem listw przypodłogowych uśmiech .
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Problem z kominem
Następna: PYTANIE O OSOBĘ