Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Płyta indukcyjna - na co patrzeć?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyta indukcyjna - na co patrzeć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 25 lut 2015, 19:49
    Hej, planujemy zakup płyty do nowej kuchni. Niestety żadne z nas się na tym nie zna. Chętnie poznam opinie i chciałabym dowiedzieć się na co patrzeć, co warto i czego unikać. Pomożecie? uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 27 lut 2015, 21:53
    Nie wiem na co uważaj, ale kupując zwróciłabym uwagę, żeby to była dobra firma. Płyta dobrze jakby miała jakieś zabezpieczenia przed dziećmi i czytałam, że niektóre mają łączenie, żeby można było jakoś razem na kilku tych miejscach grzewczych przygotowywać potrawę. W ogóle teraz bardzo fajne są sprzęty z innowacyjnymi rozwiązaniami. A patrzyłaś już na jakieś np w sklepie?
    Cytuj
  • Petrova 10 mar 2015, 13:51
    Szczerze mówiąc trochę tak, ale to dla mnie czarna magia jest. Może ktoś coś jeszcze? uśmiech
    Cytuj
  • TianaR 13 mar 2015, 14:41
    Zobacz żeby się dobrze czyściła.
    Cytuj
  • jarzebina 19 mar 2015, 21:06
    Upewnij się jakie masz możliwości podłączenia. Albo po prostu kup tą: http://www.ceneo.pl/26571264#tab=spec
    Można ją podłączyć do jednej lub dwóch faz w zależności od możliwości.
    Cytuj
  • kluczyk_ 20 mar 2015, 22:42
    Proponuję dobrze się zastanowić przed wyborem płyty ze szklaną płytą. Mam płytę renomowanej firmy i po prawie roku użytkowania pękła podczas gotowania a na ruszcie stał jeden garnek, waga wszystkiego max 4kg. Jak się okazało po fakcie w karcie gwarancyjnej jest zapisek, że elementy szklane nie są objęte gwarancją.
    Cytuj
  • Horsie 21 mar 2015, 14:59
    Jeśli zależy Ci na płycie pod jedną fazę (a najwięcej osób taka potrzebuje) to zwróć uwagę na model EHH 3634 F9K

    Ma fajna funkcje rozdzielania energii w zależności od ilości włączonych palników przez co potrzebuje tylko jednej fazy uśmiech
    Cytuj
  • Masa 23 mar 2015, 22:14
    W zasadzie też mierzę się z zamiarem kupna płyty indukcyjnej, nie wiem jednak o co chodzi z tymi fazami? Będę wdzięczny.
    Cytuj
  • Meggi85 24 mar 2015, 16:45     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2015, 9:25, w całości zmieniany 1 raz)
    kluczyk_ napisał:Proponuję dobrze się zastanowić przed wyborem płyty ze szklaną płytą. Mam płytę renomowanej firmy i po prawie roku użytkowania pękła podczas gotowania a na ruszcie stał jeden garnek, waga wszystkiego max 4kg. Jak się okazało po fakcie w karcie gwarancyjnej jest zapisek, że elementy szklane nie są objęte gwarancją.
    Nie wiem jak z tą gwarancją, bo ja mam ubezpieczenie mieszkania. Compensa obejmuje nawet takie wypadki jak pęknięcie płyty uśmiech

    Co do samych płyt to jest kilka fajnych modeli, które chciałabym mieć. Chyba moim numer 1 jest właśnie ten EHH 3634 F9K <3
    Cytuj
  • jarzebina 24 mar 2015, 21:15
    ona jest bardzo fajna, bo da się ją podłączyć nawet tam, gdzie teoretycznie nie ma takiej możliwości, bo wystarczy jej jedna faza
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Filtr basenowy