Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Płyta kuchenna - ceramiczna czy indukcyjna?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyta kuchenna - ceramiczna czy indukcyjna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 19 sie 2019, 19:23
    Mam wyżej wspomnianą płytę, bardzo ją lubię, ładnie wygląda, dobrze się czyści, cena też adekwatna do jakości.
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 18:42
    W sumie kupiłam tą SenseBoil bo miałem też rękę do kipiącej wody, teraz problem się rozwiązał uśmiech
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 16:00
    juz się wypowiadałam że indukcja. Mmam doswiadczenie i jest to po prostu świene. Polecę płytę Electroluxa Infinite , można gotowac w naczyniach o rżnych kształtach i ma funkcje Hob2Hood
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 11:52
    A co daje funkcja Hob2Hood? Bardzo chwalicie te płyty z Electroluxa.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:46
    Ta funkcja pozwala na połączenie się płyty z okapem, jeśli zaczynasz gotować, okap sam się włączy.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:47
    Ta funkcja to super rozwiązanie też z niej korzystam, bo jak zaczynam gotować, okap sam się włączy, wszystko automatycznie, człowiek nie musi już o wszystkim pamiętać.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:28
    To prawda, że super, sama też zawsze zapomniałam, że okap włączyć, a teraz problem z głowy.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 13:06
    Ja mam indukcję właśnie z Electroluxa SenseFry, która sama automatycznie reguluję temperaturę patelni, mega ułatwienie bo w końcu nic nie przypalam język
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 15:49
    Jak najbardziej indukcyjna a już ta od Electroluxa SenseBoil jest super, nic nie wykipi na niej
    Cytuj
  • Guziczka 30 mar 2020, 18:28
    Moja teściowa ma płytę z Electroluxa właśnie są SenseBoil, zadowolona jest bardzo, bardzo prosta w obsłudze.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum