Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Płyta kuchenna - ceramiczna czy indukcyjna?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyta kuchenna - ceramiczna czy indukcyjna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 16:21
    w ogóle rzeczyod Electroluxa są swietne, ja kompeltuje a SenseBoil rzeczywiscie jest łatwa w obsłudze babcia kolezanki posiada i jest bardzo zadowolona
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:02
    jak najbardziej indukcyjna, Electrolux ma świetne płyty na przykład Flex Bridge z funkcją Hob2Hoob
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 16:55
    Funkcja Hob2Hoob jest faktycznie bardzo fajną opcją, nie trzeba pamiętać aby włączyć okap.
    Cytuj
  • Tokjo 31 maj 2020, 13:52
    Tak to prawda, fajnie mieć taki intuicyjny i zintegrowany sprzęt, ale Electrolux zawsze myślał do przodu uśmiech
    Cytuj
  • Igaa 12 sie 2020, 0:49
    Wg mnie tylko indukcja. Ja używam Electroluxa SenseBoil. Bardzo praktyczny sprzęt w moojej kuchni. Płyta redukuje moc kiedy woda zacznie się gotować, więc nic CI nie wykipi. Nie mogłąbym bez niej żyć.
    Cytuj
  • Karii 27 sie 2020, 22:15
    faktycznie fajna opcja z tym że nie kipi, idealna dla mojego faceta, czy prosta jest w obsłudze?
    Cytuj
  • Gabi46 25 lut 2021, 22:18
    Karii napisał:faktycznie fajna opcja z tym że nie kipi, idealna dla mojego faceta, czy prosta jest w obsłudze?
    Płyta jest banalna w obsłudze. W zasadzie jedyne co musisz zrobić to postawić garnek/patelnie. Mega intuicyjny sprzęt.
    Cytuj
  • Hana21 20 sie 2021, 21:50
    Ja używam płyty SenseFry electroluxa i jest mega. Podobnie jak SenseBoil reguluje moc, lecz ta reguluje moc na patelni aby zagwarantować najlepszy rezultat smażenia. Bardzo pomocna w kuchni.
    Cytuj
  • Uncia 27 lis 2021, 18:33
    Indukcja i to najlepiej z okapem, ja mam swój zestaw od electroluxa i cenię sobie funkcję Hob2Hood- okap uruchamia się jak płyta zaczyna pracować, nie trzeba pamiętać aby go włączyć.
    Cytuj
  • Marynka 30 kwi 2022, 20:35
    Słyszałam o tej opcji w sprzęcie Electroluxa i to chyba będzie coś dla mnie bo ja zawsze obudzę się żeby włączyć okap jak już wszystkie zapachy się rozejdą.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum