Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podłoga drewniana - jaka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podłoga drewniana - jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agortus 3 lut 2013, 11:04
    Witam. Będziemy wkrótce zmieniać podłogę w domu. Wybraliśmy podłogę drewnianą i co do tego nie mamy wątpliwości. Gorzej, jeśli chodzi o wybór konkretnej podłogi. Może bylibyście w stanie coś doradzić? W jaką najlepiej zainwestować swoje pieniądze? uśmiech Co się sprawdza i jest wytrzymałe?
    Cytuj
  • Kor25 3 lut 2013, 17:13     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2013, 17:14, w całości zmieniany 1 raz)
    My niedawno położyliśmy podłogę Tarkett. Rozważaliśmy różne wybarwienia od jasnego po ciemne, kombinowaliśmy nawet czy nie zdecydować się na ogrzewanie podłogowe.Pojawiła się też opcja podłogi bambusowejuśmiech Zdaliśmy się na opinię projektantki wnętrz i ostatecznie mamy tą podłogę
    Cytuj
  • hardware 17 lut 2013, 16:04
    Sporo osób rzeczywiście wybiera ostatnimi czasy bambus, ale jeśli jesteś zainteresowana czymś egzotycznym, a przy tym równie, a nawet bardziej, wytrzymałym, to może warto zwrócić uwagę na merbau? Byle zostawić to do zrobienia fachowcom - oni też poradzą, co będzie pasować - a wszystko będzie w porządku. Ja tak robiłem i nie narzekam.
    Cytuj
  • mscislaw 17 lut 2013, 16:23
    Hej uśmiech A my w naszym mieszkaniu w Krakowie zamontowaliśmy panele podłogowe. Wyglądają bardzo nowocześnie i co ważne nie skrzypią.
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lut 2013, 17:53
    Moi teściowie początkowo chcieli panele Balterio, ale po malowaniu mieszkania stwierdzili że jednak wolą podłogę drewnianą i zamówili Tarkett dąb europejski, ładny jasny kolor.My mamy panele Vox, już chyba tu nawet je pokazywałam, też elegancko się prezentują.
    Cytuj
  • VictoriaB 26 lut 2013, 14:04
    Ja mam deski - to najładniejsza podłoga, tzreba tylko wybrać takie, które są odpowiednio przygotowane, chodzi głównie o to, czy są suche, jesli nie pomiedzy nimi z biegiem czasu zrobią brzydkie luki.
    Cytuj
  • Agortus 7 kwi 2013, 10:28
    hardware napisał:Byle zostawić to do zrobienia fachowcom - oni też poradzą, co będzie pasować - a wszystko będzie w porządku. Ja tak robiłem i nie narzekam.
    Nie, nie zamierzaliśmy robić tego na własną rękę. Mamy znajomych, którzy chcieli w ten sposób zaoszczędzić i nieciekawie to się skończyło. I raczej wybierzemy coś egzotycznego. Można wiedzieć, kto u ciebie kładł podłogę?
    Cytuj
  • Vitalij 8 kwi 2013, 9:32
    uśmiech Poliecam szczerze deskę Barlinecką. Można kupic przez internet przymrużenie oka
    Agortus napisał:
    hardware napisał:Byle zostawić to do zrobienia fachowcom - oni też poradzą, co będzie pasować - a wszystko będzie w porządku. Ja tak robiłem i nie narzekam.
    Nie, nie zamierzaliśmy robić tego na własną rękę. Mamy znajomych, którzy chcieli w ten sposób zaoszczędzić i nieciekawie to się skończyło. I raczej wybierzemy coś egzotycznego. Można wiedzieć, kto u ciebie kładł podłogę?
    Cytuj
  • hardware 14 kwi 2013, 12:16
    Agortus napisał:Nie, nie zamierzaliśmy robić tego na własną rękę. Mamy znajomych, którzy chcieli w ten sposób zaoszczędzić i nieciekawie to się skończyło. I raczej wybierzemy coś egzotycznego. Można wiedzieć, kto u ciebie kładł podłogę?
    Tak, u mnie kładli fachowcy z Parkiet Studio i mogę ich z czystym sumieniem polecić. Mają bogatą ofertę, nie powinieneś mieć problemów z wyborem czegoś, no i do tego dochodzi jakość wykonania.
    Cytuj
  • MartynKa79 17 kwi 2013, 14:18
    Moja siostra ostatnio zdecydowała się na panele podłogowe. Dowiedziałam się przy okazji, jak ważne jest wyciszenie paneli, żeby pozbyć się irytującego głuchego odgłosu kroków.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kostka granitowa