Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Program do projektowania wnętrz

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Program do projektowania wnętrz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 30 paź 2013, 14:16     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2013, 8:24, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja nie korzystam przymrużenie oka Razem z żoną sami zaprojektowaliśmy sobie wnętrze - było to o wiele ciekawsze wielki uśmiech
    _____________________
    http://ostry-sklep.pl/ - najlepsze scyzoryki
    Cytuj
  • mp-bud 1 lis 2013, 9:04     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:08, w całości zmieniany 1 raz)
    i bardzo dobrze wręcz rewelacyjnie - po wykonaniu kilkudziesięciu domów na podstawie tzw projektantów wnętrz uważam to za stratę kasy i to sporej kasy a i tak w wersji końcowej sami przerabialiśmy większość projektu bo prawda jest taka: projekt sobie a realia remontu sobie.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • sloneczko9 8 sty 2014, 13:10
    Popularnym programem jest 3ds Max. Przy jego pomocy odwzorujesz wnętrza, jego układ, meble i inne elementy. Powstała w ten sposób wizualizacja może być wykorzystana w celach komercyjnych. Sprawdź sobie ten kurs trwa 7 godzin i omawia podstawy oraz podstawowe funkcjonalności związane z użytkowaniem tego programu.
    Cytuj
  • 8 sty 2014, 14:01
    A jest taki program darmowy?
    Cytuj
  • ciekawski1a 8 sty 2014, 20:35
    Ja kiedyś szukałem takiego programu do aranżacji i projektu remontu, są ale te darmowe mają bardzo mało funkcji:
    Cytuj
  • Kasandra2013 10 sty 2014, 17:32
    Ciekawa ta sprawa z programu do projektowania wnętrz.
    Chociaż w Polsce większość osób sama sobie projektuję wnętrza, uważam, że samemu można także stworzyć coś ciekawego.
    Do tego jakieś fajne dodatki jak firanki , lampki, stoliki w dopasowanym stylu.
    Aranżacje można wykonać samemu wystarczy mieć sporo wyobraźnię i być kreatywnym.
    Cytuj
  • losia 18 lut 2015, 19:50
    Jest takie coś jak [url=http://] projektowanie wnętrz online[/url] tworzymy po prostu sami wnętrze tylko możemy to zobaczyć dzięki czemu możemy uniknąć niepożądanego efektu w danym pokoju. Ja sama nie skorzystałabym z projektanta wnętrz ale gdy robię to sama w programie jestem jak najbardziej za uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum