Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Projekt i urządzenie łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Projekt i urządzenie łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • malamiii 23 lut 2019, 17:41
  Witajcie, skąd czerpiecie inspiracje na urządzenie łazienki?
  Właśnie planujemy remont naszej i chciałabym ją urządzić jakoś elegancko i nowocześnie.
  Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy dekorującej wnętrza jednak mąż stwierdził że to strata pieniędzy.
  Cytuj
 • kubakos 26 lut 2019, 9:23
  Teraz jest tyle gotowych projektów że naprawdę korzystanie z biura jest zbędne. Zajrzyj sobie np tutaj https://www.lazienkaplus.pl/ sklep oferuje darmowy projekt łazienki jeśli zdecydujemy się na zakupy u nich w sklepie. Zresztą na blogu też mają masę ciekawych inspiracji.
  Cytuj
 • malamiii 26 lut 2019, 9:25
  kubakos napisał:Teraz jest tyle gotowych projektów że naprawdę korzystanie z biura jest zbędne. Zajrzyj sobie np tutaj https://www.lazienkaplus.pl/ sklep oferuje darmowy projekt łazienki jeśli zdecydujemy się na zakupy u nich w sklepie. Zresztą na blogu też mają masę ciekawych inspiracji.
  Dzięki za informację, a masz może urządzenia typu wanna czy też inne kupowane w tym sklepie? Jestem ciekawa jak jest z jakością urządzeń?
  Cytuj
 • kubakos 26 lut 2019, 9:38
  Nie mam zastrzeżeń,
  Wszystko bardzo dobre pod względem jakości.
  Przesyłka również na czas dostarczona, dobrze zapakowana polecam.
  Cytuj
 • Marcinbee 26 lut 2019, 9:42
  Korzystałem z projektu robionego przez łazienkę Plus także bez obaw. Sprzęt od najlepszych producentów na pewno bardzo długo przetrwa.
  Mają najlepszych specjalistów z dziedziny dekoracji także projekt w moim przypadku był zrobiony w ekspresowym tempie i dokładnie taki jak chciałem.
  Cytuj
 • lavakava 7 mar 2019, 21:44
  Wiele osób marnuje sporo czasu na przeglądanie różnych wizualizacji w sieci, a potem bywa tak, że efekt finalny znacząco odbiega od pierwotnie przyjętej koncepcji. Okazuje się, że czegoś zabrakło, albo coś różni się kolorem i czar katalogowego mieszkania pryska. Według mnie lepszym kierunkiem jest skorzystaniem z usług dobrego architekta wnętrz. Sam aktualnie przymierzam się do remontu i chyba postawię na Biuro Architektoniczne Ochach Concept z Krakowa bo z tego, co czytałem jest polecane na wielu różnych stronach internetowych.
  Cytuj
 • kasia_nowa 19 mar 2019, 10:40
  Hej! polecam przy wyborze podłogi winyle. Są droższe, ale genialnie imitują np. drewno. Wybierałam je w firmie Sykomat z Warszawy. mają tam fachowych doradców na mokotowie. Warto zobaczyć i porozmawiać z doradcami. wielki uśmiech
  Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: napęd do bramy