Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Projekt i urządzenie łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Projekt i urządzenie łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malamiii 23 lut 2019, 17:41
    Witajcie, skąd czerpiecie inspiracje na urządzenie łazienki?
    Właśnie planujemy remont naszej i chciałabym ją urządzić jakoś elegancko i nowocześnie.
    Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy dekorującej wnętrza jednak mąż stwierdził że to strata pieniędzy.
    Cytuj
  • kubakos 26 lut 2019, 9:38
    Nie mam zastrzeżeń,
    Wszystko bardzo dobre pod względem jakości.
    Przesyłka również na czas dostarczona, dobrze zapakowana polecam.
    Cytuj
  • Marcinbee 26 lut 2019, 9:42
    Korzystałem z projektu robionego przez łazienkę Plus także bez obaw. Sprzęt od najlepszych producentów na pewno bardzo długo przetrwa.
    Mają najlepszych specjalistów z dziedziny dekoracji także projekt w moim przypadku był zrobiony w ekspresowym tempie i dokładnie taki jak chciałem.
    Cytuj
  • lavakava 7 mar 2019, 21:44
    Wiele osób marnuje sporo czasu na przeglądanie różnych wizualizacji w sieci, a potem bywa tak, że efekt finalny znacząco odbiega od pierwotnie przyjętej koncepcji. Okazuje się, że czegoś zabrakło, albo coś różni się kolorem i czar katalogowego mieszkania pryska. Według mnie lepszym kierunkiem jest skorzystaniem z usług dobrego architekta wnętrz. Sam aktualnie przymierzam się do remontu i chyba postawię na Biuro Architektoniczne Ochach Concept z Krakowa bo z tego, co czytałem jest polecane na wielu różnych stronach internetowych.
    Cytuj
  • Magdalena_Rozbicka 25 mar 2019, 9:36     (ostatnio zmieniony przez autora 25 mar 2019, 9:39, w całości zmieniany 2 razy)
    Całe mieszkanie mi zaprojektowała dekoratorka z Miśkiewicz design Wygląda naprawdę super a tak się broniłam, że sama urządzę wszystko... jednak co fachowiec to fachowiec. Trochę mnie to kosztowało jednak dla takiego efektu się opłacało..
    Cytuj
  • Home100 23 kwi 2019, 9:34
    Mógłbym poprosić o jakieś zdjęcia?
    Cytuj
  • Aleksander45 9 cze 2019, 23:44
    Pamiętaj jednocześnie o hydroizolacji szczególnie, że wcześniej nigdy jej nie wykonywaliście. Ja mogę polecić Ci w przypadku łazienki, abyś również zwrócił uwagę na rozwiązanie WB Duo Flex WaterBlock która pod względem jakość-cena jest chyba najlepszym wyborem. Bardzo elastyczny, wydajny oraz trwały, a do tego można również stosować go na zewnątrz. Warto dokładnie zapoznać się z jego opisem na stronie producenta WaterBlock i w razie wątpliwości jeszcze zapytać ich obsługi klienta.

    Cytuj
  • puszkin37 25 sty 2020, 15:53
    Wszystko możecie zrobić w salonie Bokaro i projekt i urządzić w jednym miejscu bardzo gustownie calutką łazienkę uśmiech
    Cytuj
  • simi 16 kwi 2024, 14:02
    Jestem zachwycona https://terapiavia.pl/umywalki-dobor-oraz-montaz/ polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: napęd do bramy