Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Projekt i urządzenie łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Projekt i urządzenie łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • malamiii 23 lut 2019, 17:41
  Witajcie, skąd czerpiecie inspiracje na urządzenie łazienki?
  Właśnie planujemy remont naszej i chciałabym ją urządzić jakoś elegancko i nowocześnie.
  Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy dekorującej wnętrza jednak mąż stwierdził że to strata pieniędzy.
  Cytuj
 • kubakos 26 lut 2019, 9:38
  Nie mam zastrzeżeń,
  Wszystko bardzo dobre pod względem jakości.
  Przesyłka również na czas dostarczona, dobrze zapakowana polecam.
  Cytuj
 • Marcinbee 26 lut 2019, 9:42
  Korzystałem z projektu robionego przez łazienkę Plus także bez obaw. Sprzęt od najlepszych producentów na pewno bardzo długo przetrwa.
  Mają najlepszych specjalistów z dziedziny dekoracji także projekt w moim przypadku był zrobiony w ekspresowym tempie i dokładnie taki jak chciałem.
  Cytuj
 • lavakava 7 mar 2019, 21:44
  Wiele osób marnuje sporo czasu na przeglądanie różnych wizualizacji w sieci, a potem bywa tak, że efekt finalny znacząco odbiega od pierwotnie przyjętej koncepcji. Okazuje się, że czegoś zabrakło, albo coś różni się kolorem i czar katalogowego mieszkania pryska. Według mnie lepszym kierunkiem jest skorzystaniem z usług dobrego architekta wnętrz. Sam aktualnie przymierzam się do remontu i chyba postawię na Biuro Architektoniczne Ochach Concept z Krakowa bo z tego, co czytałem jest polecane na wielu różnych stronach internetowych.
  Cytuj
 • Magdalena_Rozbicka 25 mar 2019, 9:36     (ostatnio zmieniony przez autora 25 mar 2019, 9:39, w całości zmieniany 2 razy)
  Całe mieszkanie mi zaprojektowała dekoratorka z Miśkiewicz design Wygląda naprawdę super a tak się broniłam, że sama urządzę wszystko... jednak co fachowiec to fachowiec. Trochę mnie to kosztowało jednak dla takiego efektu się opłacało..
  Cytuj
 • Home100 23 kwi 2019, 9:34
  Mógłbym poprosić o jakieś zdjęcia?
  Cytuj
 • Aleksander45 9 cze 2019, 23:44
  Pamiętaj jednocześnie o hydroizolacji szczególnie, że wcześniej nigdy jej nie wykonywaliście. Ja mogę polecić Ci w przypadku łazienki, abyś również zwrócił uwagę na rozwiązanie WB Duo Flex WaterBlock która pod względem jakość-cena jest chyba najlepszym wyborem. Bardzo elastyczny, wydajny oraz trwały, a do tego można również stosować go na zewnątrz. Warto dokładnie zapoznać się z jego opisem na stronie producenta WaterBlock i w razie wątpliwości jeszcze zapytać ich obsługi klienta.

  Cytuj
 • patrysiak 28 wrz 2019, 19:27
  W swissliniger mają bardzo ładne, nowoczesne wanny, kabiny , brodziki. Super sklep , mamy od nich kabinę już ponad rok, nadal jak nowa, powłoka jakby dopiero co kupiona była. Udany zakup i do tego cena nie duża http://swissliniger.pl/
  Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: napęd do bramy