Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Remont łazienki i pierwszy dylemat

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Remont łazienki i pierwszy dylemat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pio_33 18 lut 2015, 15:26
    Czyli płytki cementowe czy ceramiczne? Co doradzacie? Rzeczywiście są takie trwałe jeśli chodzi o użytkowanie podłogi? I jeszcze pytanie o parawan nawannowy: jaki? Pleksi, czy szkło? Co łatwiej czyścić, jakie koszty montażu? Doradzajcie jeśli macie jakieś doświadczenia!
    Cytuj
  • Glinka 19 lut 2015, 17:01
    U nas remont łazienki przebiegł dość dobrze. Znaleźliśmy fachowców którzy podpowiedzieli nam jakie materiały zakupić i co będzie najlepsze w przypadku małej łazienki. My akurat dobrze trafiliśmy, ale zdajemy sobie sprawę, że na rynku można spotkać naprawdę różnych fachowców.
    Cytuj
  • TianaR 22 lut 2015, 16:54
    Nie jest tak źleuśmiech
    Cytuj
  • Raz 25 lut 2015, 14:45
    U nas na początku remontu była niespodzianka. Wszystkie zmiany w położeniu rur od wody potrzeba zgłaszać do spółdzielni. Ta nie wyraziła zgody, chyba że zrobi to ich hydraulik w cenach z kosmosu. Trzeba jeszcze doliczyć architekta który zmieni projekt.
    Cytuj
  • kasiuniaa 26 lut 2015, 11:35
    A podobają wam się takie [url=http://]kabiny prysznicowe na wymiar[/url]?nie wiem czy bezpieczny jest taki montaż od razu od podłogi czy lepiej zamówić takie od brodzika?
    Cytuj
  • broken 26 lut 2015, 12:02
    Myśmy zdecydowali się na taką [url=http://alejka.pl/radaway-premium-plus-c-2s-kabina-czteroscienna-kwadratowa-90x90-szklo-przejrzyste-grafit-30453-01-01n-33433-01-05n.html]kabina prysznicowa Radaway [/url] baliśmy się takiej bez brodzika, ta ma brodzik, ale bardzo mały, wygląda to bardzo ładnie.
    Cytuj
  • Sajana 6 mar 2015, 2:25
    My mamy taka kabinę od brodzika. Nie zdecydowaliśmy się na gotowa kabinę, tylko kupowaliśmy na zamówienie specjalne szyby prysznicowe, żeby były wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Do nich dopasowane specjalne uchwyty, zawiasy ... Bałam się, czy to będzie bardzo praktyczne rozwiązanie, ale okazało się bardzo praktyczne.
    Cytuj
  • nimi 6 mar 2015, 17:23
    Ja mam od podłogi i sprawuje się świetnie .
    Cytuj
  • Raz 30 mar 2015, 22:01
    Sajana napisał:My mamy taka kabinę od brodzika. Nie zdecydowaliśmy się na gotowa kabinę, tylko kupowaliśmy na zamówienie specjalne szyby prysznicowe, żeby były wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Do nich dopasowane specjalne uchwyty, zawiasy ... Bałam się, czy to będzie bardzo praktyczne rozwiązanie, ale okazało się bardzo praktyczne.
    Moje szyby wytrzymały bez rys stosunkowo krótko. Głupio zaczęłam myć kabinę mleczkiem do czyszczenia. Mleczko posiada takie drobinki piasek czy coś który skutecznie porysował powierzchnię. Uważaj na to, płyn do naczyń, płyn do szyb, ocet, ale nie mleczko!
    Cytuj
  • olek39 31 mar 2015, 15:00
    u nas jest od podlogi i od 2 lat narazie nic sie nei zepsulo
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum