Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aserehe 21 lip 2015, 21:47
    Takie rolety to tylko jedno z wielu dostępnych na rynku rozwiązań, warto też rozważyć rolety wewnętrzne, żaluzje, okiennice, czy moskitiery, polecam fajny poradnik na [url]http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/rolety-zaluzje-moskitiery-dlaczego-warto1[/url] , pomoże wam zdecydować jaka opcja będzie dla was najlepsza uśmiech
    Cytuj
  • piter1 28 sie 2015, 13:08
    Orientujecie się czy można i jak można założyć rolety zewnętrzne w wartwę ocieplenia? Czy nie pogorszy to ocieplenia budynku? W otworach okien od zewnątrz jest 10 cm styropianu.
    Cytuj
  • kifonda 10 sty 2016, 1:24
    Pewnie, że opłaca się kupić takie rolety. Zobaczysz, że Ci się spodobają.
    Cytuj
  • erykit 17 sty 2016, 11:37
    A poleci tutaj ktoś jakąś firmę z Krakowa?
    Cytuj
  • fleszyn 18 sty 2016, 11:12
    Jestem z Krakowa oraz rolety zewnętrzne zamawiałem w lokalnej firmie Ekoplast. Jakiś czas temu kupowałem u nich okna oraz byłem bardzo zadowolony z jakości okien oraz z montażu ( który był krótki bo panowie przyjechali oraz poradzili sobie z wszystkim w ciągu 1 dnia). Na rolety zdecydowałem się z uwagi na ich wartość antywłamaniową. Mieszkamy wprawdzie w dość bezpiecznej dzielnicy ale mamy mieszkanie na bardzo niskim parterze a kradzieże zdarzają się przecież wszędzie.
    Na stronie możesz sie zapoznać z ich ofertą w tym zakresie:
    http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/rolety/systemy-rolet
    Cytuj
  • MichalWoj 14 mar 2016, 11:24
    Ja osobiście mam rolety zewnętrzne i kupowałem w sprawdzonym sklepie https://debastor.com/rolety-zewnetrzne Dobrze sprawdzają się w mojej okolicy gdzie mieszkam, ponieważ dobrze odcinają hałas od ulicy, dodatkowo dobrze chronią przed stratami ciepła i są sprawdzone w wytrzymałości na włamania. Nie ma co się zastanawiać, warto zadzwonić i dowiedzieć się więcej szczegółów.
    Cytuj
  • maciejewskaa 28 cze 2017, 19:29
    Takie rolety mają być solidne i niedrogie, bo to jest ważne. Roletex oferuje ciekawe rozwiązania, które dodatkowo spełniają te warunki. Na ich stronie można dowiedzieć się więcej.
    Cytuj
  • Mote56 23 sie 2018, 14:42     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sie 2018, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Cześć wszystkim forumowiczom uśmiech Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletami zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę najpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym?
    Cytuj
  • LolkaPolka 10 maj 2021, 22:08
    Mam w domu markizy Fakro. Sprawują się super. Zaciemnienie pomieszczenia czy ochrona przed palącym słońcem to super sprawa, zwłaszcza, że w moim domu na pietrze gorąco. Bardzo ładnie wyglądają i dom taki elegancki z nimi się zrobił. To solidna firma więc mam nadzieje, że posłużą nam długo
    Cytuj
  • Marika11 25 maj 2021, 18:49
    Rolety zewnętrzne montowane były u mnie równocześnie podczas wstawiania okien podczas budowy. Idealnie to wyszło gdyż kaseta jest niewidoczna i estetycznie to wpłynęło na wygląd elewacji. Rolety wraz z oknami zamawiałam w salonie Sampre w Bydgoszczy gdzie otrzymałam fajną ofertę i obsługiwała mnie niezawodna ekipa.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: malowanie tapety