Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Suszarka do prania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Suszarka do prania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pajkama 15 gru 2019, 18:09
    Ktos z Was posiada elektryczną suszarkę do prania? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Myślę nad electrolux perfect care, tylko nie wiem jeszcz który model dokładnie. Podoba mi się to, że można suszyć nawet koce, pościel, a z tymi rzeczami zawze największy probleem gdzie to rozwiesić żeby wyschło.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 cze 2020, 21:51
    W serii Perfect Care ten program XL do dużych rzeczy jest super. Ogólnie jeśli chodzi o suszarkę to sprawdza się nieźle. Zapomniałam już o suszeniu na wieszakach czy suszarkach pokojowych. Nie ma też wilgoci i problemu z rozwieszaniem - u mnie to była prawie kara dla domowników uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 1 sie 2020, 8:54
    Też jestem zachwycona tym electroluxem. Idealnie suszy wszystkie koce, pościel i cięższe ciuchy jak zimowe bluzy, swetry, spodnie. Perfect Care to fajna seria.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sie 2020, 21:04
    Idealnie jest co roku przed zimą odświeżyć wszystko. Suszarka Perfect Care jest bardzo nowoczesna i można z nią wiele rzeczy wysuszyć bez problemu.
    Cytuj
  • grzyb_h 30 wrz 2020, 20:24
    A czy jak wkłada się taki pełen wsad to nadal wszystko wyjmujecie suche?
    Cytuj
  • Meggi85 31 sty 2021, 18:34
    Jasne, że tak. Moja mama ma suszarkę perfect care 900 model EW9H189BP i tam jest wkład 9kg. Nawet jak całość zapakuje to bez problemu wyciąga suche i praktycznie bez zagnieceń.
    Cytuj
  • grzyb_h 28 lut 2021, 21:01
    Muszę więc o takiej pomyśleć , bo jak dla mnie to byłoby świetne rozwiązanie. Electrolux nieźle się sprawdza, więc będę szedł na pewno w tym kierunku.
    Cytuj
  • Meggi85 30 mar 2021, 23:15
    grzyb_h napisał:Muszę więc o takiej pomyśleć , bo jak dla mnie to byłoby świetne rozwiązanie. Electrolux nieźle się sprawdza, więc będę szedł na pewno w tym kierunku.
    I jak, kupiłeś?
    Cytuj
  • grzyb_h 1 maj 2021, 12:03
    Meggi85 napisał:
    grzyb_h napisał:Muszę więc o takiej pomyśleć , bo jak dla mnie to byłoby świetne rozwiązanie. Electrolux nieźle się sprawdza, więc będę szedł na pewno w tym kierunku.
    I jak, kupiłeś?
    Taaak i ten Electrolux to genialna sprawa. Wszyscy w domu zadowoleni, skończył się problem rozwieszania prania, a i prawie nic nie wymaga prasowania. No zbawienie uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Ogród z Versanis
Następna: jaki deweloper?