Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sypialnia:), strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sypialnia:)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kasandra2013 25 paź 2013, 10:16
    Sypialnia to wyjątkowe miejsce w naszym domu to miejsce spotkania kochanków, którzy chcą odpocząć i zrelaksować się po całym ciężkim dniu. Dlatego warto zadbać o sypialnię i zafundować sobie pościel z satyny w żywych kolorach.
    Cytuj
  • jbryk 5 lis 2013, 11:43
    Też uważacie co do szaf, że wnękowa lepiej wygląda niż taka tradycyjna duża w sypialni albo pokoju wielki uśmiech ? Swoją drogą komuś udało się samodzielnie podejmować projektu szafy? Bo coś takiego znalezione na: [url=http://muratordom.pl/wnetrza/meble/szafa-wnekowa-garderoba-schowek-przechowywanie-rzeczy,72_11421.html]klik[/url]:

    Cytat:Projekt możesz też przygotować sam, rysując w skali 1:20 lub korzystając z programów do aranżacji dostępnych na stronach internetowych wielu marek. Na przykład BoConcept Home Creator czy Ikea Planner PAX
    Ktoś próbował wielki uśmiech ?
    Cytuj
  • Kasandra2013 8 lis 2013, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lis 2013, 12:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Co sądzicie o narzutach na łóżko w sypialni. Obecnie narzuty nie wiążą się już z takim wydatkiem jak kiedyś obecnie możemy na rynku wybierać wśród wielu ofert i znaleźć tanie narzuty.

    Czasem taka narzuta potrafi bardzo wzbogacić nasze aranżacje.



    Cytuj
  • plny 19 gru 2013, 20:36
    Ja właśnie wyremontowałem sypialnię i uzyskałem naprawdę świetny efekt. Co sądzicie o tego typu aranżacjach w sypialni?
    Cytuj
  • hanka100 3 sty 2014, 0:14
    Oj tak, żywe kolory w sypialni są bardzo korzystne. Ostatnio bardzo podobają mi się dodatki fioletu i czerni w sypialni. Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • indonezja 8 sty 2014, 8:38     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2014, 8:40, w całości zmieniany 1 raz)
    my naszej córce chcemy zrobić fajną sypialnią dla nastolatki widziałam że tutaj mają takie szafki jak w szatniach szkolnych tylko że w fajnych kolorach na pewno do grafitowych ścian będzie to pasować uśmiech
    Cytuj
  • Meblonista 8 sty 2014, 14:57
    karol_557 napisał:Muszę wybrać pomiędzy dwoma projektami. Sypialnia urządzona w stylu skandynawskim
    Oba projekty jak dla mnie są super i nie wiem, który wybrać.
    Chętnie skorzystam z porady.
    Osobiście wybrałabym sypialnię urządzoną w stylu skandynawskim. Niebieskie odcienie uspokajają, ale nie "przymulają". Pobudka w takiej sypialni to przyjemność uśmiech Zorganizowanie romantycznego wieczoru także nie jest problemem, więc bardzo polecam tę stylizację do sypialni.

    Wg mnie narzuta jest dobrym pomysłem, ponieważ w ciągu dnia łóżko czy pościel się nie kurzy i nie brudzi uśmiech Oprócz tego ładnie wygląda, to wszystko pod warunkiem, że łóżko jest ładnie zaścielone.

    Kasandra proponuje pościel z satyny, a wg mnie to niewypał. Fakt, ładnie wygląda, ale bardzo źle się śpi. Moim faworytem jest pościel z kory, która oprócz tego, że ładnie wygląda, to i sen zdrowszy.

    Jeżeli ktoś jest w trakcie projektowania sypialni i potrzebuje ciekawych pomysłów do aranżacji wnętrz lub szuka określonych mebli, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego
    Cytuj
  • ciekawski1a 8 sty 2014, 20:21
    Jest dużo i fajnych projektów na remont sypialni
    Cytuj
  • Kasandra2013 11 sty 2014, 7:59
    Meblonista to fakt , że do spania jest najlepsza pościel z kory miałem na myśli, że pościel z satyny lepiej wygląda. Chociaż czasem zdarzają się ładne wzory.
    Pościele z kory
    Cytuj
  • plny 16 sty 2014, 11:44

    Szukacie profesjonalnej firmy projektującej i aranżującej wnętrza? Polecam wam firmę, zajmują się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz oferują kompleksowe wykończenia wnętrz. Firma bardzo solidna, starająca się sprostać oczekiwaniom klienta, wszelkie poprawki wprowadzają na bieżąco. Ich aranżacja jest wygodna i stylowa. Można znaleźć w ich ofercie naprawdę dobre projekty sypialni. Bardzo cenię sobie współpracę z taką firmą.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum