Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sypialnia:), strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sypialnia:)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • agadys 4 paź 2018, 9:55
    Zgadzam się, niema to jak drewniane łóżko, a wiem co mówię, bo od ponad roku mamy takie od mebledoktor24. Pomogli nam dopasować materac i jako całość jest ekstra. łóżko samo w sobie jest proste ale z naturalnego drewna i w tym właśnie jego cały urok, a i w sypialni od razu zagościł taki ciepły i przytulny klimat.
    Cytuj
  • shogue 7 sty 2019, 20:06
    Łózko to najważniejsza rzecz w sypialni, ale ale klimat jaki stworzymy jest chyba najważniejszy. My zamontowaliśmy taśmy led pod łóżkiem, a nad głową kinkiety activejet z najnowszej serii uśmiech
    Cytuj
  • Zanita 2 kwi 2019, 23:21     (ostatnio zmieniony przez autora 2 kwi 2019, 23:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie da się ukryć, że jeśli o sypialnię chodzi, to materac jest podstawą, chyba się ze mną zgodzicie uśmiech Ostatnio wymieniłam materac na nowy, bo poprzedni już był zwyczajnie zużyty. Znajomi polecili, żebym zajrzała na stronę Sheepo, bo sami mają ich materac i sobie chwalą. Nie znałam wcześniej tej firmy, ale skoro oni polecali, a dodatkowo firma daje możliwość testowania materaca przez trzydzieści dni bez zobowiązań, to stwierdziłam, że dlaczego nie spróbować. Postawiłam na model sprężynowy Leon, z dodatkową warstwą pianki lateksowej, dzięki której kręgosłup naprawdę odpoczywa, a ja się wysypiam.
    Cytuj
  • kava 29 paź 2020, 15:16
    Na pewno też fajny klimat robi odpowiednie oświetlenie, podoba mi się lampa mira activejet, myślę, że bedzie idealnie pasować do mojego wnętrza, całkiem spory wybór różnych lamp i oświetlenia mają
    Cytuj
  • mjoko 10 gru 2020, 10:54
    Do sypialni jest bardzo dobra farba Magnat Ceramic Care. Paleta barw bardzo ładna można wybrać coś dla siebie. Poza tym właśnie ma formułą antyfomaldehyd, która pomaga poprawić jakość powietrza. To ma ogromne znaczenie, przecież nikt nie chce oddychać powietrzem, które nie jest zdrowe
    Cytuj
  • LolkaPolka 10 maj 2021, 22:03
    mjoko napisał:Do sypialni jest bardzo dobra farba Magnat Ceramic Care. Paleta barw bardzo ładna można wybrać coś dla siebie. Poza tym właśnie ma formułą antyfomaldehyd, która pomaga poprawić jakość powietrza. To ma ogromne znaczenie, przecież nikt nie chce oddychać powietrzem, które nie jest zdrowe
    Też malowałam sypialnie tą farbą. U nas zadecydowały kwestie zdrowotne bo mąż jest alergikiem i chcieliśmy, żeby było bezpiecznie. Farba super - ładne kolory, super krycie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Cytuj
  • markzzT 29 paź 2022, 10:39
    U siebie do aranżacji ścian wykorzystałem po prostu gładź Acryl Putz. Jest estetycznie, praktycznie, czysto. Ściany są równe i gładkie, o taki efekt mi chodziło. Polecam gładź workowaną St10. Bez problemu można ją aplikować na różne podłoża, grubiej, a potem lekko szlifować
    Cytuj
  • Witek887 4 lis 2022, 11:31
    Najlepiej użyć pastelowego koloru.
    Cytuj
  • mceglarz 31 mar 2023, 11:25
    Bardzo dobrze wyglądają na przykład tynki dekoracyjne. Jeżeli lubimy bardziej nowoczesny efekt, np. imitację betonu, warto nałożyć tynk modelowany Tss 05 Foveo-Tech. Jest lekki, wydajny, cienkowarstwowy i nie obciąża ścian
    Cytuj
  • markzzT 3 sty 2024, 12:21
    Warto rozważyć różne rozwiązania, dzięki którym wnętrze po prostu będzie adekwatne do potrzeb. Dobrze się sprawdza https://domzcegly.pl/. To poral, z którego do woli możemy korzystać
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum