Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Tynkowanie nowego domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tynkowanie nowego domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Oldzina 4 mar 2015, 23:12
    Chcemy otynkować nasz nowy dom tynkiem ocieplającym. Ekipa tynkarzy twierdzi, że zrobią to ręcznie i będzie równiutko. czy to możliwe?
    Cytuj
  • stobejczyk 5 mar 2015, 0:00
    To nie ta epoka, nie wiem jak oni chcą to zrobić, żeby było równo. Będą szpachelkami tynk rozprowadzać? Powiedz im, żeby sobie wypożyczyli agregat tynkarski.
    Cytuj
  • Glinka 5 mar 2015, 17:42
    Na Twoim miejscu nie brałabym się za to sama. Lepiej zamów ekipę, która zajmie się budową domu.
    Cytuj
  • szarlottka 12 sie 2015, 9:59
    Ja bym poszukała ekipy, która naprawdę zna się na tynkowaniu i nie zrobi ci jakiś plam na ścianach... A masz już wybrany tynk? Jesli nie to poszukaj jakiegoś porządnego. Z tego co wiem tutaj http://www.betrix.pl/mieszalnia-tynkow-i-farb.html można zamówić dobrej jakości tynk w róznych kolorach. U nas tynk kładł znajomy mojego taty z ekipą i średnio to wyszlo. Po czasie zaczęły wychodzić niedoskonałości.
    Cytuj
  • 12 sie 2015, 17:32
    Oldzina napisał:Chcemy otynkować nasz nowy dom tynkiem ocieplającym. Ekipa tynkarzy twierdzi, że zrobią to ręcznie i będzie równiutko. czy to możliwe?
    Wywal ekipę zanim stracisz czas i kasę. A jak położą to na poprawę będzie za późno bo to jest tynk termoizolacyjny nie zwykły zewnętrzny. Na niego już nic nie położysz. Tak jak mówił kolega wcześniej: profesjonalna ekipa z agregatem tynkarskim i najlepiej jak wcześniej pokażą ci jakieś swoje elewacje żeby się nie okazało że się na tobie uczą.
    Cytuj
  • stobejczyk 24 sie 2015, 23:10
    Racja, że trzeba mieć pewność, że Ci dobre zrobią. Najlepiej, żeby można było zobaczyć skończona pracę potencjalnego wykonawcy i podpytać inwestorów.
    Cytuj
  • 25 sie 2015, 10:31
    jak dobra ekipa to mozliwe
    Cytuj
  • 25 sie 2015, 18:59
    ciker napisał:jak dobra ekipa to mozliwe
    Dzisiaj każda jest dobra, fachowa i tania szczególnie w necie i szczególnie anonimowo wielki uśmiech
    Cytuj
  • nabierak 22 wrz 2015, 21:37
    Ekipa ważna, niemniej ekipa nic nie zrobi bez dobrego tynku.
    U siebie mam silikonowy TN 30
    Cytuj
  • nowika 26 wrz 2015, 9:43
    my z mezem postawilismy na tynk mineralny foveo tech
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum