Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Urządzanie mieszkania, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urządzanie mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zonja 10 lip 2016, 16:38
    My nie mieliśmy kłopotów z urządzaniem mieszkanka, razem z przyjaciółmi poszliśmy do Agaty i tam zakupiliśmy z ich pomocą i personelu prawie wszystkie meble uśmiech
    Cytuj
  • tommyy 15 lip 2016, 17:13     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lip 2016, 21:28, w całości zmieniany 2 razy)
    A znacie jakieś sprawdzone sklepy z asortymentem mebli dla niemowląt? Ja znalazłem jakiś tutaj ale może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dla-niemowlat/
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 10:56
    zonja napisał:My nie mieliśmy kłopotów z urządzaniem mieszkanka, razem z przyjaciółmi poszliśmy do Agaty i tam zakupiliśmy z ich pomocą i personelu prawie wszystkie meble uśmiech
    A ja jestem maniaczką w tym temacie, więc problemu nie było
    Cytuj
  • in-serwis 8 lut 2017, 14:28
    zonja napisał:My nie mieliśmy kłopotów z urządzaniem mieszkanka, razem z przyjaciółmi poszliśmy do Agaty i tam zakupiliśmy z ich pomocą i personelu prawie wszystkie meble uśmiech
    Tak tak, oczywiście uśmiech.
    Cytuj
  • olakoniesz 9 lut 2017, 14:37
    No jeśli urządzamy nasze gniazdko warto pamiętać o odpowiedniej kolorystyce ścian. Jest ona dość kluczowa w wyborze mebli tak aby się ładnie komponowały i dopełniały naszą aranżację. W tym celu warto przeszukać trochę internet i poszukać gotowych wizualizacji. uśmiech
    Cytuj
  • shogue 9 lut 2017, 19:22
    Inc cos tam , konkurencja zazdrości, ze ludzie wola kupować w znanych i renomowanych salonach jak agata? uśmiech
    Cytuj
  • zonja 21 lut 2017, 17:32
    Tez lubię ten salon, wszystko można w jednym miejscu kupić nie wysilając się zbytnio. Obsługa pomocna zawsze coś tam doradzi i pomoże w wyborze tkaniny jak dla mnie,
    Cytuj
  • Ginny01 22 lut 2017, 14:57
    Popieram w 100% mojego poprzednika uśmiech Nic dodać, nic ująć uśmiech
    Cytuj
  • Kassak4 27 lut 2017, 0:07     (ostatnio zmieniony przez autora 1 mar 2017, 15:56, w całości zmieniany 2 razy)
    A czy jesteście w stanie polecić jakiś fajny [url=http://sparkcraft.pl/meble/stoliki/stolik-skorneg/]stolik do kawy[/url]? Czy np. ten z linka jest ok?
    Cytuj
  • janna 27 lut 2017, 14:58
    Lubisz bardziej nowoczesny styl?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Dobry odkurzacz
Następna: domowy grill