Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Urządzanie mieszkania, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urządzanie mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • adammaj 12 wrz 2017, 12:03
    w sieci teraz naprawdę bardzo dużo jets teraz sklepów, które oferują różnego rodzaju meble, co do dodatków, to smai możecie się pokusić np o zrobienie ramek różnych na ściany to wzboigaci wnętrze. Moja żona raz zabrała siew w wolnym czasie za takie DIY, wzięła moją wiertarkę z ryobi, były stare listewki iz nich zrobiła ramki, bardzo fajnie to wyszło.
    Cytuj
  • Luiziana 7 sie 2019, 12:33
    w urządzaniu kuchni stawiam na sprzety. Lubię bardzo Electroluxa. Mam m.in zmywarkę MaxiFlex z trzecim koszem. mogę teraz zaoszczedzić czas i za jednym zamachem umyć wiecej naczyń
    Cytuj
  • Uncia 18 sie 2019, 13:29
    Też kupiłam zmywarkę Electroluxa ale z systemem ComfortLift z możliwością podnoszenia dolnego kosza, w końcu mój kręgosłup nie cierpi, do tego plastiki mojego dziecka myje w zmywarce i się idealnie suche uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 15 wrz 2019, 11:10
    A czy nie ma problemu, że ten kosz jest za ciężki i się nie podniesie? Moja mama szuka nowej zmywarki i powiem szczerze, że taka opcja byłaby wygodna.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:21
    Nie, nie ma takiego problemu, że jest za ciężki, wszystko chodzi delikatnie, nie trzeba nadużywać siły.
    Cytuj
  • ola_by_ola 28 lis 2019, 13:15     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2019, 13:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Chciałabym umieć wszystko tak zaplanować, żeby mieszkanie było spójne. Ale nie mam czasu ani cierpliwości na szukanie tych wszystkich dodatków, mebli etc. Zresztą raz mi się podoba jedno, raz drugie… Jak ma się błyskotliwego architekta, to on wszystko opanuje, dobierze detale. Widziałam kilka projektów różnych pracowni, a najbardziej mi się spodobały pomysły od Redlicki Studio.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:32
    mysę, że użądzanie mieszkanie to czasami wyzwanie. Za to sprzety od Electroluxa jak na przykład zmywarka ComfortLift to strzałł w dziesiatkę, podnoszony dolny kosz jest bezcenny
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 17:20
    Luiziana napisał:mysę, że użądzanie mieszkanie to czasami wyzwanie. Za to sprzety od Electroluxa jak na przykład zmywarka ComfortLift to strzałł w dziesiatkę, podnoszony dolny kosz jest bezcenny
    Widziałam ta zmywarkę u mojej znajomej, świetna sprawa, bardzo funkcjonalna i faktycznie nie trzeba się męczyć i dzwigać.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:36
    Ja kupiłam zmywarkę QuickSelect, jestem bardzo zadowolona z wyboru, bo to ja ustalam jej czas pracy, jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:49
    Zonka25 napisał:Ja kupiłam zmywarkę QuickSelect, jestem bardzo zadowolona z wyboru, bo to ja ustalam jej czas pracy, jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze.
    To ta zmywaka, w której ustawia się czas pracy jaki ma przeznaczyć na mycie i sama dostosuje program, dobrze kojarzę?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Dobry odkurzacz
Następna: domowy grill