Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

W jakim sklepie meblarskim wybrać materac?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakim sklepie meblarskim wybrać materac?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kokoroko2 22 sie 2017, 13:40
    Polecam kupić materac nie w firmie meblarskiej, ale w sklepie specjalizującym się w sprzedaży materacy. uśmiech
    Cytuj
  • ola_by_ola 31 paź 2017, 11:54
    Za dobrej jakości, wygodny materac trzeba też dobrze zapłacić ale jak widzę ceny dochodzące nawet do 10 tysięcy złotych to zaczynam wątpić czy faktycznie warto. Zwłaszcza, że taka firma jak Art-Medic Viscotherapy ma materace z pianką termoelastyczną 85kg/m3 za ok 1600 złotych. Cena moim zdaniem jak najbardziej przyzwoita, a firma solidna i godna polecenia.
    Cytuj
  • agadys 21 lis 2017, 18:58
    A ten dobry to jakiś uniwersalny. Zawsze myślałam, że dobry materac to idealnie dopasowany do naszych upodobań i potrzeb zdrowotnych. Przecież każdy z nas jest jednak inny. Ja mam już kilka lat kieszeniowy z meble hot i jestem z niego zadowolona, fakt, to oni pomogli mi w jego doborze, jakby nie było to producenti z nają się na tym jak mało kto.
    Cytuj
  • dominoj 2 paź 2018, 12:00
    rodzice kupowali w jysk i jest bardzo dobry poza tym na promocji z ekspozycji to zaoszczedzili jakies 30-40%
    Cytuj
  • Zanita 29 mar 2019, 23:27
    A dlaczego musi to być sklep meblarski? Tak naprawdę nie jesteś w stanie przetestować materaca przez kilka minut, dlatego ja kupiłam swój na stronie marki Sheepo – dają możliwość testowania materaca przez 30 dni, jeśli cokolwiek nie będzie nam odpowiadać, materac można zwrócić. Ja na szczęście trafiłam w swój model.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: meble do salonu