Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wanna czy prysznic?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wanna czy prysznic?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcinbee 13 kwi 2017, 14:29     (ostatnio zmieniony przez autora 20 kwi 2017, 22:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Witajcie urządzamy właśnie naszą wspólną wymarzoną łazienkę i mamy taki dylemat co lepsze wanna czy prysznic? Niestety na wannę i prysznic nie mamy miejsca w łazience co możecie nam doradzić? Jeszcze dodam że chcemy się zmieścić w 3 tyś, ale żeby to był styl nowoczesny wanny albo prysznica. Chodziłem troszkę po sklepach i muszę przyznać że za taki styl to ceny są przerażające
    Cytuj
  • kubakos 13 kwi 2017, 16:50     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2017, 17:43, w całości zmieniany 1 raz)
    A może wanna z funkcją prysznica ? Zdecydowanie masz rację z tymi cenami też szukałam kiedyś wanny i ceny są tak jak napisałeś przerażające. Zerknij sobie do Sklepu Lazienka Plus ja tam kupiłem wannę jakiś czas temu na promocji może akurat coś znajdziesz
    Cytuj
  • malamiii 13 kwi 2017, 17:53     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2017, 17:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam prysznic i nie narzekam, jest o dużo lepszy dla zabieganych i łatwy do mycia. Moja znajoma ma również prysznic z lustrem weneckim i wygląda super i do tego okno również z lustrem weneckim widok na ogród z łazienki coś pięknego
    Cytuj
  • raswd 13 kwi 2017, 18:07
    LUSTRO WENECKIE A CO TO TAKIEGO??? PIERWSZE SŁYSZĘ JESTEM WŁAŚNIE NA ETAPIE URZĄDZANIA DOMU TAKŻE TAKIE NOWE POMYSŁY MIŁO WIDZIANE
    Cytuj
  • Marcinbee 13 kwi 2017, 18:38
    czyli dalej nie wiem czy wanna czy prysznic lepszy? widzę, że zdania są podzielone każdy ma inny gust. A to lustro weneckie to moja bratowa ma w łazience, to zwykłe okno tylko że ty widzisz wszystko przykładowo ogród, a Ciebie nikt.
    Cytuj
  • raswd 14 kwi 2017, 8:27
    Łał mieć taki widok z okna łazienkowego marzenie ciekawe ile to kosztuje?? Mam mniejsze okno w łazience także aż takiego efektu ładnego nie uzyskamsmutny
    Cytuj
  • agatiks34 12 maj 2017, 15:26     (ostatnio zmieniony przez autora 12 maj 2017, 15:26, w całości zmieniany 1 raz)
    malamiii napisał:Ja mam prysznic i nie narzekam, jest o dużo lepszy dla zabieganych i łatwy do mycia. Moja znajoma ma również prysznic z lustrem weneckim i wygląda super i do tego okno również z lustrem weneckim widok na ogród z łazienki coś pięknego
    z ta łatwościa mycia bym tak nie przesadzała...zdecydowanie wole umyc wanne niż borykac sie z wiecznym osadem na kabinie...
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum