Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wnętrza w stylu skandynawskim

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wnętrza w stylu skandynawskim

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 24 gru 2014, 8:20
    Co sądzicie o wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim? Podoba wam się taki klimat, czy wolicie bardziej tradycyjny, a może jeszcze bardziej nowoczesny wystrój? Ja jestem fanem skandynawskich wnętrz, mógłbym długo oglądać zdjęcia takie jak te:




    Ostatnio rozglądam się za ciekawymi lampami, które pasowały by do takiego wnętrza. Znalazłem taki model, który wygląda bardzo ciekawie:


    Źródło: http://lampalampa.pl/lampy-industrialne

    Co o niej sądzicie? Według mnie pasowałaby indealnie do takiego skandynawskiego wnętrza. Jeśli znacie jeszcze jakieś inne ciekawe lampy w tym stylu to podrzućcie linki w tym temacie uśmiech
    Cytuj
  • Sylwia521 9 sty 2015, 12:30
    Podoba mi się umiłowanie światła przez Skandynawów- świadczą o tym np. wszechobecna bieluśmiech Ich wnętrza zdecydowanie są antydepresyjneuśmiech Nie ma też narzucającej się stylistyki. Najważniejsze są detaleuśmiech
    Cytuj
  • kosmiczna 12 sty 2015, 15:11
    Są rewelacyjne. Moje wnętrza będę dokładnie utrzymane w takiej stylistyce. Macie racje, że właśnie we wnętrzach skandynawskich liczy się przede wszystkim detaluśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 13 sty 2015, 13:38
    Taki wystrój jest dla mnie, jasne wnętrza, czyste, i drewno. Bardzo lubiue taki klimat, choć wydaje sie chłodny, to dzieki dodatkom mozna sprawić, by był przytulny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum