Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wszystko o kuchni., strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko o kuchni.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dorciaporcia 1 lut 2020, 10:20
    kuchnia to moje ulubione miejsce w domu wielki uśmiech lubie gotowac i robilam ją na zamowienie wedle wyobrazen i marzen wielki uśmiech wszystko jest tak jak chcialam i lubie spedzac tu czas i sprawdzac sie w nowych wypiekach i przepisach.. ostatnio wymienialismy baterie przy zlewozmywaku na https://sklep.sotbe.com/ bo poprzednia kupiona jakas byle jaka w markecie i bardzo mnie draznila
    Cytuj
  • Martyna29 1 mar 2020, 17:35
    Też się czaje w końcu na nową płytę ale chyba ostatecznie zdecyduję się na SenseBoil bo zawsze mam problem, że mi coś kipi.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:09
    Ja tak zrobiłam swoją kuchnie żeby dpasowac do sprzetów electroluxa. Na przykład moją uka=ochaną zmywarkę Air Drydosusza wszystko a ja mnie muszę stać ze ścierką i wycierać
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 22:49
    A ta zmywarka nie robi zacieków na naczyniach? Albo czy nie są matowe?
    Cytuj
  • Graszka89 31 maj 2020, 15:15
    Ja mam zmywarkę z Electroluxa MaxiFlex i nigdy nie miałam problemów z zaciekami, naczynia zawsze idealnie umyte i suche.
    Cytuj
  • Uncia 30 cze 2020, 18:54
    Właśnie ona jest fajna bardzo pojemna, fajnie, że ma te dodatkowe miejsce na jakieś większe łyżki itd, nie każda zmywarka ma takie opcje.
    Cytuj
  • Hana21 12 sie 2020, 0:31
    Graszka89 napisał:Ja mam zmywarkę z Electroluxa MaxiFlex i nigdy nie miałam problemów z zaciekami, naczynia zawsze idealnie umyte i suche.
    Również mam ten sprzęt i nie mogę na niego narzekać, bo jest świetny. Naczynia są zawsze dobrze umyte a obsługa jej jest banalna i przyjemna.
    Cytuj
  • Gabi46 25 lut 2021, 22:23
    Martyna29 napisał:Też się czaje w końcu na nową płytę ale chyba ostatecznie zdecyduję się na SenseBoil bo zawsze mam problem, że mi coś kipi.
    SenseBoil to dobry wybór. Zawsze miałam ten problem, że coś kipi ale na szczęście kupiłam sobie nową płytę. Bardzo ułatwia codzienne życie.
    Cytuj
  • Ania011 26 lip 2021, 2:21
    Gabi46 napisał:
    Martyna29 napisał:Też się czaje w końcu na nową płytę ale chyba ostatecznie zdecyduję się na SenseBoil bo zawsze mam problem, że mi coś kipi.
    SenseBoil to dobry wybór. Zawsze miałam ten problem, że coś kipi ale na szczęście kupiłam sobie nową płytę. Bardzo ułatwia codzienne życie.
    Też ją posiadam i jestem z niej zadowolona. Bardzo ułatwia życie w kuchni. Jest po prostu świetna.
    Cytuj
  • Hana21 20 sie 2021, 21:53
    Jeżeli mówimy o kuchni to pochwale się moim nowym sprzętem, a mianowicie piekarnik SenseCook. Super nowoczesny piekarnik z wieloma funkcjami, które zdecydowanie ułatwiają mi pieczenie. Przykładowo piekarnik mierzy temperatura wnętrza potrawy co jest jego wielką zaletą.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum