Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wybór mieszkania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 28 mar 2016, 21:49
    Mieszkam obecnie z mężem w małym mieszkaniu w małej miejscowości niedaleko Poznania, jednak mój mąż dostał kilka fajnych propozycji pracy w dużych miastach i teraz mamy poważny problem czy się przenosić, no i czy warto kupować mieszkanie w takim mieście już terz, czy trochę odczekać. Z jednej strony wolelibyśmy już teraz bo obecnie wkład własny na mieszkanie wynosi 10 proc., a ma się zwiększyć do 20... Poza tym zastanawiamy się, gdzie z większych miast jest najtaniej jeśli chodzi o ceny mieszkań itp, będziemy się starać o dziecko, więc dochodzi kwestia jest wielkości i aranżacji. Najlepiej, gdyby było to jakieś mieszkanie dwukondygnacyjne, jakaś fajna dzielnica w nowoczesnej zabudowie. Oczywiście najlepiej by było mieć własny dom, ale niestety, w obrębie większych miast domu działki są tak drogie, że spokojnie trzeba by mieć jakiś milion zł. Nie wiem co prawda jak wygląda rynek nieruchomości w innych miastach-mówię tutaj tylko i wyłącznie o rynku Poznańskim, ale wydaje mi się, że nie ma większej różnicy np. między Wrocławiem, Krakowem, Gdańskiem i innymi większymi miastami. Nie wspominam tutaj o Warszawie, gdzie ceny są jeszcze wyższe. Co do samej wielkości mieszkania, to idealne by było tak 80m2 i więcej, bo moim zdaniem, dopiero przy takich większych powierzchniach, wszelkie aranżacje nabierają wylądu, przede wszystkim łazienki, bo czy ktoś wyobraża sobie tego typu http://www.paradyz.com/plytki/mozaika/kolekcje_mozaiki/uniwersalna-mozaika-szklana-azurro-298x298-1 mozaikę [reklama usunięta] w jakiejś malutkiej łazieneczce? Nie mówię, że wyglądałoby to źle, ale na pewne nie byłoby efektu takiego jak w większej łazience, chociaż mozaika byłaby ta sama. Możecie coś doradzić?
    Cytuj
  • shogue 11 lip 2016, 17:48
    W Warszawie w Inwestplanie można taniej kupić niż winnych miastach . Na Czapelskiej były po 6700 za m2 to nie jest zbyt wygórowana cena jak na taką lokalizację.
    Cytuj
  • 15 lip 2016, 20:10
    shogue napisał:W Warszawie w Inwestplanie można taniej kupić niż winnych miastach . Na Czapelskiej były po 6700 za m2 to nie jest zbyt wygórowana cena jak na taką lokalizację.
    każda cena to robienie ludzi w konia. Jak byś wiedział ile realnie kosztuje wybudowanie mieszkania to byś w życiu nie chciał tyle przepłacić a szczególnie na psełdo apartamentach po 30 m2 wielki uśmiech
    Cytuj
  • janna 31 lip 2016, 0:24
    shogue napisał:W Warszawie w Inwestplanie można taniej kupić niż winnych miastach . Na Czapelskiej były po 6700 za m2 to nie jest zbyt wygórowana cena jak na taką lokalizację.
    Fakt, lokalizacja jest super, ja też wcale nie musze pchać się do miasta, wystarczy , że dojazd będzie dobry .
    Cytuj
  • 31 lip 2016, 21:21
    janna napisał:
    shogue napisał:W Warszawie w Inwestplanie można taniej kupić niż winnych miastach . Na Czapelskiej były po 6700 za m2 to nie jest zbyt wygórowana cena jak na taką lokalizację.
    Fakt, lokalizacja jest super, ja też wcale nie musze pchać się do miasta, wystarczy , że dojazd będzie dobry .
    dobry czyli przed 7 rano. Później kory z każdej strony.
    Cytuj
  • shogue 5 paź 2016, 13:00
    jakie kory? Inwestycja jest bardzo blisko do planowanej stacji metra „Wiatraczna”. W odległości 200 m znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy i pętla ZTM. Dojazd jest super
    Cytuj
  • 7 paź 2016, 19:40
    shogue napisał:jakie kory? Inwestycja jest bardzo blisko do planowanej stacji metra „Wiatraczna”. W odległości 200 m znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy i pętla ZTM. Dojazd jest super
    sorry zapomniałem że wszyscy jeżdżą metrem i ZTM. To skąd te kory na Łazienkowskiej co rano?
    Cytuj
  • shogue 10 paź 2016, 13:57
    Opanuj się ja tylko pisze co jest obok inwestycji InwestPlanu a nie o korkach na ulicy. Nie każdy dojeżdża do pracy czy szkoły samochodem, w metrze też jest zawsze pełno ludzi.
    Cytuj
  • 10 paź 2016, 17:28
    shogue napisał:Opanuj się ja tylko pisze co jest obok inwestycji InwestPlanu a nie o korkach na ulicy. Nie każdy dojeżdża do pracy czy szkoły samochodem, w metrze też jest zawsze pełno ludzi.
    InwestPlan to ta sławna firma co dała ciała na inwestycji na Dubieńskiej w 2015 roku. Opóźnienie sięgało 4 miesięcy a kichę jaką tam zrobiono w mieszkaniach to przeraziło nawet najbardziej wyrobionych w temacie podwykonawców.
    I co takiego jest obok że jest warte przepłacania za tą wybudowaną kichę? Metro i ZTM? Proszę Cię realizmu trochę.
    Cytuj
  • bleid98 23 gru 2016, 22:24     (ostatnio zmieniony przez autora 27 gru 2016, 13:25, w całości zmieniany 2 razy)
    Całe mnóstwo świetnych ofert jest na Allegro uśmiech Ale warto też zajrzeć tutaj [url=http://nieruchomosci-zabrze.pl/]nieruchomosci-zabrze.pl[/url]
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum