Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wyposażenie gastronomii, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyposażenie gastronomii

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 25 cze 2019, 17:18
    Lilka32 napisał:Znacie się na piekarnikach? Może ktoś poleci mi dobry model? Póki co wygrywa electrolux z serii 900 PRO SteamPro z możliwością gotowania na parze, macie jakieś zdanie?
    Gotowanie w piekarniku? Jakaś nowość?
    Cytuj
  • Luiziana 28 cze 2019, 21:52
    w gastronomi to najlepsze rozwiązanie jest zmywarką. Od Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem mieszcąca nawet do 14 kompletów naczyn, po pracy naczynia czyste i przede wszytskim such co oszczedza wiele czasu na obsługę gości
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 15:47
    Tak nowość, może gotować parą,już kupiłam piekarnik, normalnie najlepsza decyzja w życiu. Piekarnik sam dostosowuje temperaturę, jedzenie wychodzi idealne.
    Cytuj
  • Luiziana 23 lip 2019, 14:12
    skusiłam się i kupiłam tą zmywarkę z trzecim koszem MaxiFlex super, jak mówiłam mieści od groma naczyń za jednym zamachem. teraz węszę za płytą indukcyjną co polecacie ?
    Cytuj
  • Uncia 18 sie 2019, 13:43
    Mi się podobają płyty 700 i 800 SENSE SenseFry, płyta automatycznie reguluje temperaturę na patelni przez co nie ma opcji, że coś się przypali uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 25 sie 2019, 22:31
    Nie trzeba ustawiać "mocy" nagrzania? Jedzenie wychodzi dobre? Nie jest surowe np. albo suche?
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 21:42
    Można ustawić temperaturę, ale też wystarczy wybrać potrawę i poziom wysmażenia, jedzenie wychodzi pyszne, nic nie jest suche ani surowe.
    Cytuj
  • Luiziana 31 paź 2019, 14:01
    Polecam do nowoczesnej gastronmii przepiękną płytę indukcyjną od Electroluxa Bridge/Infinite. Czarna tafla, nowoczesny design, jest piękna i bardzo dobra
    Cytuj
  • Petrova 31 paź 2019, 19:19
    Brzmi jak coś dla mojej mamy. Możesz doprecyzować w jakim sensie dobra? Chętnie poznam więcej informacji o tym cudzie. uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:39
    Też się chętnie dowiem coś o tej płycie, skoro jest tak idealnie czarna nie widać na niej mocno zabrudzeń?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum