Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakładanie firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakładanie firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sebastian1578 11 mar 2015, 8:36
    Witam,

    Planuję założyć firmę, która będzie wykańczać domy. Tynkowanie, ocieplanie, malowanie. Poczyniłem już pewne kroki w tym kierunku. Mam już skład do trzymania materiałów i rusztowania zastanawiam się tylko nad wózkiem widłowym. Ułatwiło by mi to ładowanie przewożenie i układanie ciężkich palet czy rusztowania na stojaki. Sądzę, że dobrze by było wynająć jakiś wózek na próbę. Znajomy polecił mi SURET. Podobno wypożyczają wózki widłowe i zajmują się również ich sprzedażą i naprawą. Ciekawa opcja. Może spotkał się już ktoś z tą firmą? Zastanawiam się jedynie, czy nie za dużo chcę, jak na początek rozwoju własnej firmy wielki uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 9 kwi 2015, 22:57
    Nie znam tej firmy, ale podziwiam, że masz tak szczegółowo zaplanowane prowadzenie firmy uśmiech To się chwali. Mogę jedynie podpowiedzieć jakie biuro rachunkowe wybrać. To Ci znacznie ułatwi rozwój, a wróżę Ci sukces, bo widać, że masz łeb na karku.
    Cytuj
  • zylek 14 kwi 2015, 12:17
    Przemyśl to.
    Baza tego typu firm jest ogromna, tak więc nie jest łatwo się w tym biznesie rozwinąć, znaleźć klienta.
    Radzę szukać pewnego typu niszy rynkowej - nie skłaniajcie się do wykonywania dokładnie takiej samej działalności, jak inni, bo to nie przyniesie profitów.
    Cytuj
  • olek39 17 kwi 2015, 3:23
    nie wiem czy to sie sprawdzi na tak zapchanym rynku, szukaj moze jakiejs niszy gdzie nie ma takiej konkurencji na start
    Cytuj
  • 10 maj 2015, 20:13
    Rynek zapchany ale jak potrzeba fachowego wykonania to się okazuje że jest bardzo mało fachowców w stosunku do potrzeb na rynku. Jak pokażesz fachową robotę i profesjonalne podejście do klienta to będziesz zawalony robotą. A jak trafisz na klienta co robi casting wykonawców to dam Ci rade jak nasz szef robi: zbiera trzy albo cztery takie oferty castingowe przez powiedzmy tydzień - co nie jest generalnie problemem bo jest spoko szukających " szybko,tanio,tesco" i przyjezdza do nas i my robimy casting takich klientów któremu zrobić ofertę. Wiadomo że i tak nie będziemy tam robić bo jak na takim castingu jest 6, 7 firm to żeby trafiło na ciebie to lepiej jak totek. To się wiesza takie zgłoszenia na płycie gipsowej i rzuca lotkami - w którego trafi więcej to mu się robi ofertę. Także ja Ci życzę powodzenia i sukcesu, duperelami się nie przejmuj. Zawsze rób fachowo, nie kiwaj ludzi bo daleko nie zajedziesz. Jak będziesz fachowcem i pokażesz fachowość to będziesz jak my zawaleni robotą i w marcu będziesz zbierał kontrakty na grudzień.
    Cytuj
  • losia 28 lip 2015, 15:54
    Teraz wiele osób decyduje się na własną firmę i wcale mnie to nie dziwi. W końcu dobrze płatną pracę ciężko znaleźć. Dużo teraz też słyszę o tym, że opłacalne jest eksportowanie do Rosji. Jednak trzeba zdobyć certyfikaty. zastanawiam się tylko czy warto w to iść. Co myślicie warto zaryzykować ?
    Cytuj
  • 28 lip 2015, 19:34
    losia napisał:Teraz wiele osób decyduje się na własną firmę i wcale mnie to nie dziwi. W końcu dobrze płatną pracę ciężko znaleźć. Dużo teraz też słyszę o tym, że opłacalne jest eksportowanie do Rosji. Jednak trzeba zdobyć certyfikaty. zastanawiam się tylko czy warto w to iść. Co myślicie warto zaryzykować ?
    Pewnie, że tak. Na swoim to na swoim. Są minusy - pewnie ale powiedz mi gdzie nie ma minusów. Jak wiadomo najlepsza praca to ta, w której Ciebie niema. Co do dobrze płatnej pracy to jest tylko trzeba mieć umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Certyfikaty czy szkoły to jest temat rzeka szczególnie u nas w budowlance. Matołów co nie miara. Dziś każdy co ma chodź trochę rozumu i fachu w reku idzie na swoje więc jak Masz fach i wiedzę to wal śmiało na rynek pracy jest od groma.
    Cytuj
  • sylwek9990 30 lip 2015, 10:00
    Jak się zakłada firmę (my np. mamy usługi podnośnikiem koszowym), to trzeba pamiętać też o marketingu internetowym. To bardzo ważna sprawa, pomocna i pozwalająca wypromować się w największym i najczęściej darmowym medium.
    Cytuj
  • kosmiczna 30 lip 2015, 10:35
    Jak już założysz firmę to warto się zabezpieczyć i wydać trochę pieniędzy na różne zabezpieczenia. Ja ostatnio czytałam o czymś takim.
    Nie wiem czy to się sprawdzi u mnie ale wygląda ciekawie i zastanawiam się jak to działauśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 12 sie 2015, 14:54
    Mamy zamiar otworzyć małą firmę budowlaną i mamy kupić wózek widłowy. Mąż już jeden oglądał, ale jest potrzebna wymiana opon. Znalazłam w internecie firmę Prestige Tyres Oferta jest ciekawa, ale zastanawiam się czy nie można gdzieś dostać tańszych?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Łańcuch do piły