Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakładanie firmy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakładanie firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:04
    Uncia napisał:Fajnym rozwiązaniem dla firmy jest współpraca z epłatnościami, sama korzystam, mam nowoczesne terminale, do tego mogę obsłużyć klienta zagraniczne płacącego w obcej walucie, czy też klient może zapłacić u mnie rachunki.
    Czyli jak dobrze rozumiem klient w np. w budce z kebebem może zapłacić w euro płacą kartą? Nie jesteś na tym stratna?
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:20
    Tak dokładnie tak, przez co nie tracimy klientów którzy nie mają przy sobie "złotówek", nie jestem stratna, jestem do przodu bo mam klienta uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:11
    Polskie epłatności mają bardzo rozbudowany program jeśli chodzi o korzyści, mój mąż korzysta i jest zadowolony. Dostał nowy terminal, karty lojalnościowe dla klientów wprowadził, obsługuje transakcje w innej walucie.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:38
    A czy trudno jest o taką współpracę? Czy to każdy przedsiębiorca może? Może moja siostra byłaby zainteresowana, prowadzi sklep
    Cytuj
  • mike012 31 gru 2019, 10:03
    Na początek przyda się dobre ubezpieczenie majątku firmy by zabezpieczyć ją od zdarzeń losowych cz kradzieży. W Cuk możesz znaleźć więcej informacji na ten temat.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:35
    Zonka25 napisał:A czy trudno jest o taką współpracę? Czy to każdy przedsiębiorca może? Może moja siostra byłaby zainteresowana, prowadzi sklep
    Nie jest trudno, ogólnie dostajesz też swojego opiekuna, który wprowadza Cię we wszystko, potem zawsze jest pod telefonem jeśli czegoś potrzebujesz. Każdy przedsiębiorca, który uzna, że będzie to dla niego korzystne uśmiech
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:38
    To muszę się zorientować jak to wygląda, trzeba wprowadzać nowe rozwiązania dla klientów.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 12:55
    Moja siostra korzysta w swojej restauracji z polskich epłatności, faktycznie jest dobre rozwiązanie, zawsze miała dużo klientów, którzy chcieli płacić karta, inni nawet w obcej walucie a teraz to możliwe.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 14:59
    Jako klientka też muszę przyznać, że możliwość płacenia karta to teraz numer jeden, a faktycznie często można spotkać, że na terminalach wyświetla się polskie epłatności.
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:20
    To prawda, polskie epłatności ma wiele przedsiębiorców jakby nie patrzeć to korzysta opcja.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Łańcuch do piły