Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakup mieszkania pod wynajem. Czy to się opłaca?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakup mieszkania pod wynajem. Czy to się opłaca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lenuszka 23 wrz 2015, 14:55
    Bardzo podoba mi się ten pokazany przez Ciebie budynek- gdybym mieszkała w Warszawie to z pewnością bym się nim zainteresowała. Ja chciałabym kupić dwa niewielkie [url=http://]mieszkania toruń[/url] i je wynajmować- mam nadzieję, że również taki pomysł na biznes opłaca się w kujawsko-pomorskim a nie jedynie w stolicy hm?
    Cytuj
  • zylek 4 sie 2016, 12:45
    Oczywiście najłatwiej o klienta w miastach, które się ciągle rozwijają. Mam na myśli choćby Kraków, Warszawę, Poznań. Tam macie od razu uczelnie, więc i studentów. No i prawda jest taka, że w miastach tych, mieszkania są coraz lepiej dostępne, no może pod Wawą. W takim Krakowie kupuje się mieszkanie z rynku pierwotnego poniżej 5k za metr. A to już przystępnie, prawda?
    Cytuj
  • dziob3 5 sie 2016, 12:54
    Jasne, że się opłaca. Trzeba mieć jednak trochę wiedzy na ten temat
    Cytuj
  • zylek 8 sie 2016, 12:35
    Jak to w każdym temacie. Tutaj to bardziej kwestia obserwowania rynku i szukania odpowiednich okazji. Bo tak - i w branży nieruchomości można te okazje znaleźć genialne. Wszystko jednak zależy od tego, czy dysponujecie odpowiednim budżetem. Tak jak pisałem. Zainwestować zdecydowanie jest gdzie, tylko najpierw musi mieć to kto wykorzystać. Rynek czeka na kolejne przejęcia, potrzebuje odpowiednich budżetów i pomysłów na wykorzystanie powierzchni, ale nieruchomości to zdecydowanie nie brakuje.
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:14
    Opłaca się jednak przy jednym mieszkaniu nie liczyłabym na kokosy. Nawet kupując mieszkanie w pobliżu dużego miasta wpływy są relatywnie nieduże.
    Cytuj
  • zylek 9 sie 2016, 12:50
    Znaczenie ma przede wszystkim lokalizacja, a przecież dla rentowności inwestycji absolutnie nie ma znaczenia ilość. Bo jak ona wpłynie na procenty? Przy takich inwestycjach znacznie ma cierpliwość, długoterminowość i rozsądne podejście.
    Przy najciekawszych inwestycjach jakie znalazłem, na nieruchomościach można było wyciągnąć do 10 proc. rocznie.
    A to już chyba bardzo dobry wynik, co nie?
    Cytuj
  • Glinka 10 sie 2016, 20:39
    W Zakopanem masz inwestycje z gwarantowanym zyskiem na poziomie 6 proc. rocznie. Sprawdź ap7.pl - tam masz takie nieruchomości.
    Ty wykładasz na nią kasę, a ich zadaniem jest nią zarządzanie i bez względu na wynik, masz wypłacone takie pieniądze.
    Mogą tam być jeszcze uwzględnione premie w zależności od wyniku, tzn. możesz zarobić więcej, jeśli tylko oni wyciągną z tego lepsze wyniki.
    Cytuj
  • zylek 11 sie 2016, 12:49
    A można konkretnie link, nazwę, cokolwiek? Szukam tam czegoś takiego i nie widzę.
    Nieruchomości już nie ma, czy co?
    Cytuj
  • Glinka 12 sie 2016, 22:20
    Nie widzę teraz tych nieruchomości, możliwe że wszystko zeszło bo akurat to było atrakcyjne, ale napisz jeszcze ewentualnie do tej firmy - ap7.pl
    Być może nie wszystko było wystawione. Na 100 proc. chodziło o nieruchomości w Zakopanem i właśnie stopa zwrotu była na poziomie 6 proc. - wydaje się, że bardzo zadowalającym co nie?
    Cytuj
  • zylek 16 sie 2016, 12:41
    A jak jednak znalazłem - ap7.pl/mieszkania-na-sprzedaz-520234zl-49m2-zakopane-gubalowka-o722869
    Gdzie jeszcze w Polsce coś takiego jest dostępne? Zakładam, że raczej w niewielu miastach, o ile gdziekolwiek więcej.
    Bo gdzie realnie nieruchomości mogą zyskiwać tak na wartości, jak właśnie w Zakopanem?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum