Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zakup mieszkania pod wynajem. Czy to się opłaca?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakup mieszkania pod wynajem. Czy to się opłaca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 23 sie 2016, 14:38     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sie 2016, 9:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Opłaca się, ale nie wszędzie. Najbardziej opłaca się kupować mieszkania w dużych miastach, najlepiej ośrodkach studenckich w których funkcjonuje kilka uczelni. Moje typy to Wrocław, Warszawa, Gdasńk. Miasta które intensywnie się rozwijają i które wg prognoz z roku na rok będą zyskiwały pod względem populacji. Ci ludzie gdzieś będą musieli wynajmować mieszkania. Zobacz np ile buduje się obecnie w Gdańsku. Proponuję odwiedzić mapę inwestycji. Tutaj masz przykładową: https://www.eurostyl.com.pl/mapainwestycji.html
    Cytuj
  • amator_budowlany 29 sie 2016, 10:04
    Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo opłacalne. Jeśli ja bym był w takiej sytuacji jak Ty to bym się nie zastanawiał. Ważne jest tylko jakie mieszkanie kupisz i komu będziesz wynajmować. Jeśli masz na uwadze studentów to mieszkania z pokojami przechodnimi raczej odpadają. Warto się również zastanowić nad tym, czy wynajmować mieszkanie studentom. Studenci często się przeprowadzają więc nie są to stali klienci, nie mówiąc o tym, że nie wiadomo w jakim stanie to mieszkanie będzie zostawione. Ja bym raczej polecał wynajmować mieszkanie komuś już pracującemu. Wydaje mi się też, że w każdym jednak przypadku, jak kupi się mieszkanie pod wynajem to warto je chociaż trochę odświeżyć przed pierwszym wynajmem.
    Cytuj
  • hasanna 5 wrz 2016, 10:49
    Myślę, że to się opłaca, w końcu dość wiele osób tak robi, a zarobek z wynajmu mieszkanie może być całkiem niezły, tylko trzeba pamiętać o tym, że jak w każdym innym wypadku i tu konkurencja jest spora, więc trzeba się czymś wyróżnić.
    Cytuj
  • bartlomiej1982 19 wrz 2016, 12:44
    Zakup mieszkania pod wynajem to super sprawa. Ja jak bym miał takie mieszkanie to na pewno bym je wynajął. Najważniejsze w takich przypadkach jest to, żeby je minimalnie chociaż odświeżyć (pomalowanie ścian, generalne wysprzątanie, wyniesienie zbędnych sprzętów). Zauważyłem, że mieszkania na wynajem nie są wcale tanie, a to jak one wyglądają pozostawia wiele do życzenia. Wiele osób zdaje już sobie sprawę, że tak nie powinno to wyglądać, więc konkurencja może być już większa.
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:03
    bartlomiej1982 napisał:Zakup mieszkania pod wynajem to super sprawa. Ja jak bym miał takie mieszkanie to na pewno bym je wynajął. Najważniejsze w takich przypadkach jest to, żeby je minimalnie chociaż odświeżyć (pomalowanie ścian, generalne wysprzątanie, wyniesienie zbędnych sprzętów). Zauważyłem, że mieszkania na wynajem nie są wcale tanie, a to jak one wyglądają pozostawia wiele do życzenia. Wiele osób zdaje już sobie sprawę, że tak nie powinno to wyglądać, więc konkurencja może być już większa.
    Zgadza się
    Cytuj
  • olakoniesz 16 sty 2017, 13:54
    Przede wszystkim warto kupić mieszkanie na wynajem w miastach akademickich, gdzie automatycznie cena wynajmu jest wyższa przez wzgląd na duży popyt. Poza tym jeśli chcemy wynająć mieszkanie niezależnie czy studentom czy nie, warto pomyśleć o odświeżeniu mieszkania i delikatnym remoncie.
    Dzięki temu wartość mieszkania może wzrosnąć o 25%!
    Więcej porad jest tutaj:
    [url=http://...]https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/10_zasad_ktore_pomoga_ci_szybko_wynajac_mieszkanie,3617.html[/url]
    Cytuj
  • koniczynka59 20 sty 2017, 17:11
    Oczywiście, że się opłaca, zawsze jakieś dodatkowe pieniądze masz w kieszeni. Dużo osób traktuje to jako co miesięczny zarobek. przymrużenie oka
    Cytuj
  • maciejewskaa 30 kwi 2017, 11:52
    Inwestycja Grupo Lar Przy Woronicza jest idealnym rozwiązaniem. Można tam z powodzeniem kupić mieszkania pod wynajem. Uważam, że jest to super miejsce! Moja koleżanka kupiła tam mieszkanie. Byłam zobaczyć jak to wygląda. Najlepiej podobały mi się duże okna. REWELACJA!
    Cytuj
  • zonja 6 paź 2017, 12:19
    Ja tylko wiem, ze ta inwestycja na Dubieńskiej 13 jest fajna, leży poza centrum miasta, ale za to w sąsiedztwie zieleni i z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym , blisko znajduje się stacja SKM , przystanek tramwajowy i autobusowy.
    Cytuj
  • shogue 8 lis 2017, 19:26
    Na Woli też mają powstać mieszkania w stylu loftów z panoramicznymi oknami, zapowiada się ciekawa inwestycja, inwestplan nie próżnuje.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum