Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmiana zamków w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmiana zamków w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TresSolei 29 paź 2015, 14:53
    Jakiś czas temu zepsuł mi się zamek w drzwiach wejściowych. Wymieniłem go szybko na nowy, ale natchnęło mnie to do pomyślenia o tym, czy nie zmienić zamków w całym domu. Czytałem ostatnio o systemie jednego klucza. Zastanawiam się, czy jest to rozwiązanie bezpieczne i czy warto się na nie zdecydować. Ktoś coś doradzi?
    Cytuj
  • mp-bud 29 paź 2015, 18:12
    TresSolei napisał:Jakiś czas temu zepsuł mi się zamek w drzwiach wejściowych. Wymieniłem go szybko na nowy, ale natchnęło mnie to do pomyślenia o tym, czy nie zmienić zamków w całym domu. Czytałem ostatnio o systemie jednego klucza. Zastanawiam się, czy jest to rozwiązanie bezpieczne i czy warto się na nie zdecydować. Ktoś coś doradzi?
    System Master Key to coraz popularniejszy i bardzo wygodny oraz bezpieczny system stosowany z powodzeniem w domach i obiektach publicznych. Zastrzeżone profile kluczy i kopiowanie przy pomocy karty kodowej to gwarancja bezpieczeństwa ale i dużej wygody.
    Cytuj
  • nabierak 28 lis 2015, 20:56
    Przypilnuj tylko by dobrze zamontować te zamki, bo to bardzo ważne. Drzwi nieprawidłowo spasowane z futryną są uporczywe, nie da się normalnie ich otworzyć, trzeba się z zamkiem czasami długo mocować. Taka uwaga na wypadek, gdybyś chciał skorzystać z tego systemu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: domowy grill