FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • piggy55 30 maj 2019, 14:23
    Mam nadzieję, że mi coś poradzicie. Co powinna mieć dobra zmywarka? Jakie parametry? Rodzina 4 osobowa, często goście. Myślę nad electrolux maxiFlex, bo ma ten trzeci kosz, w którym spokojnie zmieszczą się wszystkie sztucće, akcesoria kuchenne, no i sam sprzęcik ma dużo ciekawych programów.
    Cytuj
  • Marionetka 31 maj 2019, 20:58
    Jak najbardziej Maxi Flex moja rodzina jest znacznie większ 7 osób a bez problemu w tej zmywarce wszystko po posiłku mieszczę. Na prawde świetna sprawa ten trzeci kosz.
    Cytuj
  • piggy55 6 cze 2019, 21:01
    to już jestem na 100% zdecydowana, ten kosz to chyba nawet rzeczy typu silikonowy wałek czy większe chochle pomieci co nie, nie tylko sztućce?
    Cytuj
  • martak9 7 cze 2019, 9:05
    Powiedzcie mi jeszcze jak z głośnością tej zmywarki. Dla mnie to istotne bo mam małe dzieci które często śpią.
    Cytuj
  • piggy55 14 cze 2019, 21:06
    Od paru dni sprzęcik electroluxa jest już u nas. Głośność dla mnie akceptowalna, mężowi się zdarzyło przysnać w salonie, mamy aneks z kuchnią więc sąsiedztwo zmywarki bliskie, myło się a facet chrapał przymrużenie oka chyba on był głośniejszy od niej. Powiem Ci że ten maxiFlex super sprawa, mega pojemny, dużo rzeczy można napchać.
    Cytuj
  • jarzebina 25 cze 2019, 10:24
    Ale wymiary zewnętrzne ma standardowe? Tylko w środku więcej miejsca?
    Cytuj
  • piggy55 27 cze 2019, 19:52
    Tak wymiary jak najbardziej standardowe, my mamy 60tkę. Ale mają też modele 45. Na pewno coś dla siebie znajdziesz. Ja już mojego sprzętu bym nie oddała za żadne skarby, to za duża wygoda. Wszystko idealnie domyte, nigdy bym sama tak nie umyła naczyń.
    Cytuj
  • Luiziana 28 cze 2019, 21:49
    moja koleżanka kupiła ostatnio świetną zmywarkę z trzecim koszem MaxiFlex od Electroluxa. Zadowolona bardzo bo za jednym razem może umyc stertę naczyć, bardzo pojemna a naczynia czyste i suche
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:01

    Luiziana napisał:moja koleżanka kupiła ostatnio świetną zmywarkę z trzecim koszem MaxiFlex od Electroluxa. Zadowolona bardzo bo za jednym razem może umyc stertę naczyć, bardzo pojemna a naczynia czyste i suche
    Ona ma też szufladę na sztućce prawda? to jest super bo w mojej starej wszędzie mi się walały.
    Cytuj
  • Lilka32 21 paź 2019, 20:31
    Tak, dokładnie ma taką szufladę, ogólnie jest bardzo pojemna, również jestem szczęśliwą jej posiadaczką uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum