FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI

Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • piggy55 30 maj 2019, 14:23
    Mam nadzieję, że mi coś poradzicie. Co powinna mieć dobra zmywarka? Jakie parametry? Rodzina 4 osobowa, często goście. Myślę nad electrolux maxiFlex, bo ma ten trzeci kosz, w którym spokojnie zmieszczą się wszystkie sztucće, akcesoria kuchenne, no i sam sprzęcik ma dużo ciekawych programów.
  • Marionetka 31 maj 2019, 20:58
    Jak najbardziej Maxi Flex moja rodzina jest znacznie większ 7 osób a bez problemu w tej zmywarce wszystko po posiłku mieszczę. Na prawde świetna sprawa ten trzeci kosz.
  • piggy55 6 cze 2019, 21:01
    to już jestem na 100% zdecydowana, ten kosz to chyba nawet rzeczy typu silikonowy wałek czy większe chochle pomieci co nie, nie tylko sztućce?
  • martak9 7 cze 2019, 9:05
    Powiedzcie mi jeszcze jak z głośnością tej zmywarki. Dla mnie to istotne bo mam małe dzieci które często śpią.
  • piggy55 14 cze 2019, 21:06
    Od paru dni sprzęcik electroluxa jest już u nas. Głośność dla mnie akceptowalna, mężowi się zdarzyło przysnać w salonie, mamy aneks z kuchnią więc sąsiedztwo zmywarki bliskie, myło się a facet chrapał przymrużenie oka chyba on był głośniejszy od niej. Powiem Ci że ten maxiFlex super sprawa, mega pojemny, dużo rzeczy można napchać.
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Meble do salonu