Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmywarka do zabudowy jaka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka do zabudowy jaka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kajam 16 lip 2016, 9:45
    Jaką zmywarkę do zabudowy o szerokości 45 cm polecacie?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 19 lip 2016, 11:26
    Bardzo fajny jest model zmywarki Candy CDI 10P75X . Remont kuchni robilam dwa miesiące temu i wybrałam własnie tą zmywarkę do zabudowy. Zdążyłam ja w tym czasie juz skutecznie przetestować. Jest bardzo wygodna i zauwazyłam, że skuteczniej domywa naczynia niż moja poprzednia zmywarka, która została w moim starym mieszkaniu. Wszystko dokładnie czyści, nie zostawia zacieków.

    Zastanawiałam się równiez nad zmywarką na 60 cm ale potem doszłam do wniosku,że zmywarka na 45 cm będzie lepsza dla dwóch osób ( dzieci jeszcze nie mamy).
    Cytuj
  • Sonia33 26 lip 2016, 13:01
    Ja z kolei szukam pralki ładowanej od góry. Muszę zrobić remont w łazience i chcę się pozbyć tej starej, ładowanej od frontu.
    Mam już pomysł na płytki (szare z białym i czarnymi akcentami), na kabinę z panelem prysznicowym Silla i do tego potrzebuje tej pralki.
    Łazienka jest wąska i w sumie niewielka, więc zyskam sporo przestrzeni dzięki tej wymianie.
    Cytuj
  • mscislaw 9 sie 2016, 10:49
    Sonia33 napisał:Ja z kolei szukam pralki ładowanej od góry. Muszę zrobić remont w łazience i chcę się pozbyć tej starej, ładowanej od frontu.
    Mam już pomysł na płytki (szare z białym i czarnymi akcentami), na kabinę z panelem prysznicowym Silla i do tego potrzebuje tej pralki.
    Łazienka jest wąska i w sumie niewielka, więc zyskam sporo przestrzeni dzięki tej wymianie.
    Zerknij sobie do katalogu Candy. Firma ma wiele pralek typu slim tak więc spokojnie znajdziesz dla siebie odpowiednia. My również mamy niewielka łazienkę ( taka przywara mieszkań w bloku) i kupiliśmy własnie pralkę od Candy, konkretnie model
    CS4 1061D3/2-S . Pralka ma 43 cm grubości. Mieści również 6 kg co dla naszej rodziny 2 plus 1 spokojnie wystarcza. Ma wiele programów, również te krótkie kiedy chcesz coś przeprać i niekoniecznie chcesz wstawiać pranie na kilka godzin.
    Cytuj
  • kifonda 22 sie 2016, 22:34     (ostatnio zmieniony przez autora 3 wrz 2016, 15:25, w całości zmieniany 1 raz)
    A jaki masz budżet? Zresztą nieważne, wejdź na electro.pl, a na pewno uda Ci się coś wybrać. Tego tam jest multum.
    Cytuj
  • amator_budowlany 29 sie 2016, 10:11
    Ja mam zmywarkę 45 cm do zabudowy firmy Bosh. Z tego co pamiętam to kosztowała ona około 1500 zł. Ja jestem bardzo zadowolony. Jak kupowałem to czytałem bardzo dużo opinii i wybrałem tą z najlepszymi opiniami, ale też nie najdroższą.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum