Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zniszczone schody

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zniszczone schody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 11 wrz 2015, 16:42
    Hej! Czym pomalować zniszczone schody? Mają już swoje lata … W niektórych miejscach są bardzo wytarte i porysowane a nie stać mnie na zakup nowych, czy profesjonalną ekipę.
    Cytuj
  • 11 wrz 2015, 19:14
    Glinka napisał:Hej! Czym pomalować zniszczone schody? Mają już swoje lata … W niektórych miejscach są bardzo wytarte i porysowane a nie stać mnie na zakup nowych, czy profesjonalną ekipę.
    No ale z jakiego drewna te chody? Zniszczone? Popękane? Były lakierowane? Lakier popękał cz nie?
    Weź coś opisz więcej.
    Cytuj
  • kasiuniaa 4 gru 2015, 9:09
    Do ich naprawy to chyba przydadzą się jakieś narzędzia prawda? Może sprawdź takie [url=http://www.frezwid.com.pl/pl/]frezy[/url]? są solidne i precyzyjne także powinny pomócuśmiech
    Cytuj
  • 9 gru 2015, 18:32
    Glinka napisał:Hej! Czym pomalować zniszczone schody? Mają już swoje lata … W niektórych miejscach są bardzo wytarte i porysowane a nie stać mnie na zakup nowych, czy profesjonalną ekipę.
    Najlepiej wymień na dywanowe wielki uśmiech
    Cytuj
  • poczytna 10 gru 2015, 12:23     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2015, 12:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Zacznij od porządnego czyszczenia tych schodów, nie wiem może płyn do mycia paneli sprawdzi się tu najlepiej ? potem spróbuj je wypastować albo naoliwić - to nada połysku i odżywi drewno. Chyba, że zaryzykuj i użyj octu - on postarza drewno, może dać to bardzo ciekawy efekt. Potem oczywiście polakieruj je przymrużenie oka
    Cytuj
  • tamud 20 maj 2016, 12:45
    Można odnawiać drewno. Lub jeśli jest taka możliwość a konstrukcja jest betonowa, to można użyć jakiegoś naturalnego kamienia np. granitu. Schody granitowe są dużo trwalsze, bardziej estetyczne a do tego łatwiej się je konserwuje. Oczywiście wiele zależy od finansów, ale koszt się szybko zwróci o ile inwestycja jest opłacalna (czy będziesz tam długo mieszkać )
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum