FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Auta do wyboru

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • greta83 7 paź 2016, 14:38
    Witam, mam zamiar kupić autko trochę już patrzyłam i zdecydowałam się na 2 auta Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20. Przeczytałam już trochę na temat tych aut ale też chciałabym usłyszeć opinię od innych.
    Cytuj
  • jarek7 23 paź 2016, 20:29
    Zależy co lubisz, mi sę bardzo spodobała nowa mazda cx-3, wygląda świetnie, lubię taki design, który sprawia że nawet trochę większe auto nie wygląda ciężko, jak klocek tylko zgrabnie, przyspieszenie i spalanie tez niezłe, jakbym miał co kupić to na pewno właśnie to auto
    Cytuj
  • petarda 10 lis 2016, 5:28
    w ogóle Mazda robiła bardzo ładne i dobre auta, mi się jeszcze 6 w opór podoba
    Cytuj
  • After8 8 lut 2017, 18:48
    Też mi się tak wydaje przymrużenie oka
    Cytuj
  • cotton 2 mar 2017, 22:22
    Ja też jestem tego zdania uśmiech
    Cytuj
  • Backer 21 mar 2017, 11:57
    Bierzesz pod uwagę tylko nowe auta czy używane też? Za kwotę którą wydasz na nowe auto możesz mieć nieco starsze, ale często z wyższej półki, więc chyba dobrze jest wziąć to pod uwagę.
    Cytuj
  • nina_ky 12 maj 2017, 9:00
    Skoda Fabia to z pewnością auto bezawaryjne, a niestety Hyundai nie może się tym pochwalić. Ale tak jak mój przedmówca uważam, że lepiej kupić dobrej klasy auto używane z bogatym wyposażeniem.
    Cytuj
  • Masa 21 maj 2017, 19:30
    A Mazdę MX-5 brałaś może pod uwagę? Samochód fajny, świetnie się w ogóle prowadzi - byłem nim na jeździe próbnej.
    Cytuj
  • Quku 25 maj 2017, 11:06
    Chętnie śmignąłbym sobie taką mazdą na jeździe próbnej, jak można sie jednak na taką jazdę testową zapisać, robi się to przez jakiś formularz?
    Cytuj
  • Ogryzka 31 maj 2017, 14:34
    Masa napisał:A Mazdę MX-5 brałaś może pod uwagę? Samochód fajny, świetnie się w ogóle prowadzi - byłem nim na jeździe próbnej.
    Widziałam ten samochód w akcji uśmiech Poza tym dużo się mówi o Jinba Ittai. To pochodzącym z czasów samurajów Japońskim terminie który ma wyrażać intuicyjną więź między koniem i jeźdźcem. Podobno włąśnie tym zwrotem określa się Mazde MX-5.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum