Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Auto - części w sieci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Auto - części w sieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 12 mar 2012, 15:04
    Witam!

    Czy kupujecie części i akcesoria samochodowe przez internet? Czy wolicie zwykłe sklepy?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Fin 28 mar 2012, 19:46
    Często próbuje kupić częsci w ogloszeniach z drugiej ręki, jeżeli się nie uda to nowe z allegro, albo w ostateczności sklep stacjonarny. uśmiech
    Cytuj
  • motofinanse 2 cze 2012, 7:34
    A ja przeszukuje ogłoszenia motoryzacyjne online.
    Cytuj
  • FirmaMij 10 gru 2012, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 10 sty 2013, 9:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja często kupuję części samochodowe przez internet w sklepie. Podstawowym kryterium, którym się kieruję jest cena. Sklepy internetowe mają po prostu znacznie niższe marże niż tradycyjne sklepy, dlatego też kupowanie części online jest tak atrakcyjne. Poza tym, nie muszę nigdzie jeździć tylko części przyjeżdżają do mnie same kurierem. Polecam sklep e-autoczesci24 ponieważ mają naprawdę tanio uśmiech
    Cytuj
  • kadziu21 10 gru 2012, 12:19
    Rzeczywiście w mają dosyć tanio, części do opla są tam tańsze niż w iparts, świetna wiadomość uśmiech. Do tej pory korzystałem głównie z usług sklepu internetowego iparts. Ja myślę, że jak ktoś jest pewien jaką część dokładnie chce kupić to sklep internetowy jest dla niego całkiem fajnym rozwiązaniem. Trzeba tylko uważać na numerki żeby nie zamówić sobie czegoś innego uśmiech.
    Cytuj
  • schabef 13 gru 2012, 14:28
    Jeśli chodzi o portale motoryzacyjne to korzystam tylko z otomoto, ponieważ tam jest największy wybór sprawnych aut oraz aut, które są sprzedawane na części.


    Cytuj
  • Fin 7 sty 2013, 12:10
    Na dużych portalach szybko znikają dobre i tanie części, za dużo handlarzy uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 13:47
    Staram się wyszukiwać interesujących mnie części w sieci, jeżeli mi się to nie uda jeżdżę na starą dobrą giełdę. Tam zawsze wszystko się znajdzie!wielki uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sty 2013, 15:37     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sty 2013, 15:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto sprawdzać też w serwisach ogłoszeniowych - tam ludzie sprzedajna wszystko - używane części do samochodów też.
    Cytuj
  • artoni 23 lut 2013, 22:00
    JESLI SZUKACIE CZESCI NOWYCH, FILTRY ZAWIESZENIE ŁOZYSKA ELEMENTY KAROSERJI ,AMORTYZATORY ITD W DOBRYCH CENACH PROSZE PISAC PROWADZIMY SKLEP Z CZECIAMI WYSYŁAMY KURIEREM uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum