Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Co trzeba mieć w samochodzie ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co trzeba mieć w samochodzie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • majestic24 30 sty 2015, 15:06
    Hmm. Kamerka wideorejestracyjna może się przydać np. jako dowód w przypadku kolizji na drodze. A co sądzice o kamerach z tego sklepu http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/garmin-lodz-pl-garmin-lodz-goldpartner-garmin-polska/ mogą być czy raczej szukać czegoś innego ?
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 10:30     (ostatnio zmieniony przez autora 10 mar 2015, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    W samochodzie cb radia, nawigacja w telefonie. Poza tym w bagażniku apteczka, trójkąt, koło - to wiadomo. Z kosmetyków to płyn do [url=http://k2.com.pl/kosmetyki/felgi-i-opony/product/1729-k2-felix-770-g]mycia kołpaków[/url] z K2, gąbka, płyn do spryskiwaczy i to chyba tyle uśmiech
    Cytuj
  • basiaa_123 9 lut 2015, 11:51
    z rzeczy zupełnie niezbędnych wielki uśmiech to ja dodam, że koniecznie, niezbędnie muszę mieć sprawy nanoprotech smar. Nie raz przymarzł mi zamek albo coś skrzypiało i to mi życie uratowało
    Cytuj
  • Trombocyt 10 lut 2015, 8:05
    Oczywiście gaśnica, trójkąt, apteczka, kamizelka odblaskowa i komplet wymaganych przy kontroli dokumentów. Reszta to tylko dodatki lub gadżeciki.
    Cytuj
  • marek46 19 lut 2015, 14:26
    Poza tym co wymienili tzn trójkąt, gaśnica, apteczka itp ja woże jeszcze folie ochronną na ewentualne pekniecia szyby - raz mi ise przydała bardzo wieć mam na zapas .
    takie rzeczy sie czasem przydają
    Cytuj
  • szarlottka 14 mar 2015, 11:02
    Ja jestem zdania, że mniejsze auta powinny mieć box dachowy. Pozwoli on na zmieszczenie bagażu potrzebnego w podróży. My mamy clio i mały bagażnik, więc box to podstawa. Warto też zaopatrzyć się w uchwyt na telefon jeśli ktoś często rozmawia.
    Cytuj
  • szarlottka 22 mar 2015, 9:54
    W samochodzie na pewno powinien znaleźć się monitoring gps. Dzisiaj sama blokada biegów czy alarm nie wystarcza by uchronić auto przed złodziejami. Trzeba sięgnąć bo nowocześniejsze i bardziej radykalne środki.
    Cytuj
  • kieta 26 mar 2015, 11:39
    szarlottka napisał:W samochodzie na pewno powinien znaleźć się monitoring gps. Dzisiaj sama blokada biegów czy alarm nie wystarcza by uchronić auto przed złodziejami. Trzeba sięgnąć bo nowocześniejsze i bardziej radykalne środki.
    GPS też rozmontują jak będą mieli potrzebę.
    Cytuj
  • kosmiczna 8 kwi 2015, 15:43
    Ja myślę, że warto się zdecydować na bagażnik albo hak holowniczy już nie wspominam o takich drobiazgach jak trójkąt bo widzę, że już są. Ale myślę, że jak się ma hak albo bagażnik, można dużo więcej zapakować do autauśmiech
    Cytuj
  • dagmara80 10 kwi 2015, 11:01
    jak się dużo jeździ w dalekie trasy to warto mieć CB Radio. Ja mam zamontowane właśnie takie cb radio. Zainstalowali mi je w firmie http://www.secar.pl/ w Łodzi.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Skuter dla kobiety