Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Instalacja LPG .

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Instalacja LPG .

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • puszkin37 27 maj 2015, 20:49
    Chciałbym założyć do Freelandera 1,8 benzyna z 2000 roku instalację gazową . Zastanawiałem się nad BRC , tylko gdzie ją założyć a jestem z okolic Białegostoku uśmiech .
    Cytuj
  • jureczko 28 maj 2015, 2:16
    Akurat z tamtych stron nie znam nikogo. Ale sprawdź najpierw, czy te silniki "lubią" gaz.
    Cytuj
  • puszkin37 29 maj 2015, 8:58
    Z tego co się dowiedziałem to nie ma znaczenia jaki silnik tylko liczy się dobry fachowiec i solidnie założona instalacja gazowa . O BRC też się wypytałem i posiada dobrą opinię ponieważ sami sobie produkują podzespoły .
    Cytuj
  • Mirasso 31 maj 2015, 20:26
    puszkin37 napisał:Z tego co się dowiedziałem to nie ma znaczenia jaki silnik tylko liczy się dobry fachowiec i solidnie założona instalacja gazowa . O BRC też się wypytałem i posiada dobrą opinię ponieważ sami sobie produkują podzespoły .
    Witaj kolego, zgodzę się z tym, że sami produkują sobie podzespoły, cała instalacja BRC jest właśnie z ich części, a co za tym idzie wszystko dobrze ze sobą gra. Ja zakładałem instalację przy ul składowej w Białymstoku, także możesz tam się śmiało udać. Dali mi gwarancję, do tej pory wszystko śmiga. Więc spokojnie możesz zakładać. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:43
    Jak to finansowo wychodzi? W 2000 złotych można się zmieścić?
    Cytuj
  • Mirasso 9 cze 2015, 20:50
    kieta napisał:Jak to finansowo wychodzi? W 2000 złotych można się zmieścić?
    To zależy od pojemności silnika i typu instalacji. Co do ceny, to trochę więcej trzeba zapłacić, od 2500zł ale moim zdaniem opłaca się. Dają na to gwarancję, wszystkie ich podzespoły i co do trwałości to słyszałem, że nie wysiadają. Mój znajomy to ma i już przejechał na tym 150tys km i nic się nie dzieje. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • puszkin37 13 lip 2015, 17:50
    Zastanawiam się nad instalacją gazową sequent 32 , koszt mieści się w granicach 2500-3000 zł . Taką polecono Mi w warsztacie .
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Rdza na aucie