Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andia 22 sie 2010, 15:16
    Czy zna ktoś może skuteczny sposób, dzięki któremu pozbędę się przykrego zapachu papierosów w samochodzie?? Poprzedni właściciel musiał spalać przynajmniej paczkę dziennie stojąc w korkach. Pewnie właśnie dlatego nikt inny nie zdecydował na ten samochód skrzywienie
    Cytuj
  • artone 22 sie 2010, 18:14
    Dobrze by było porządnie go przewietrzyć, zostaw lekko uchylone szyby w czasie dnia.
    Cytuj
  • adi_84 22 sie 2010, 20:52
    Samo przewietrzenie samochodu wiele nie pomoże. Tego zapachu tak łatwo się nie pozbędziesz ! Musisz pomyśleć o wypraniu całości - zaczynając od foteli poprzez podłogę a na podsufitce kończąc. Ponadto będziesz musiała porządnie wyszorować wszystkie plastikowe części .
    Cytuj
  • domik 22 sie 2010, 21:24
    Z tego co wiem to zapach kawy mielonej, nierozpuszczalnej potrafi skutecznie zneutralizować zapach dymu tytoniowego. Jest to sposób dobry jak każdy inny wielki uśmiech
    Cytuj
  • fremen 22 sie 2010, 22:50
    Wiadro z wodą, ogólnie dostępne środki myjące i sporo wolnego czasu. Postaraj się wyszorować wszystkie elementy wnętrza samochodu, którym woda nie zaszkodzi w jakikolwiek sposób. Pomyślałbym też o wypraniu tapicerki o ile jest to możliwe. Po takim zabiegu, zapach tytoniu powinien być całkowicie niewyczuwalny.
    Cytuj
  • adi_84 23 sie 2010, 0:06
    Jak już przewietrzysz, wyczyścisz swój samochodzik, to pomyśl o zakupie jakiegoś przyjemnego w zapachu odświeżacza powietrza. Ja mam u siebie ambi pura - polecam wielki uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 3 paź 2011, 11:14
    Bardzo ciężko jest się pobyć zapachu tytoniu z samochodu, czasami jest to nawet praktycznie niemożliwe. Na pewno powieszenie w samochodzie choinki zapachowej nie rozwiąże problemusmutny Dobrze jest sięgnąć po cytrusowe zapachy - fajną linię zapachową ma yankee candle, mozna kupić na zapachdomu.pl. Ja osobiście nie rozumiem jak mozna palić w samochodzie
    Cytuj
  • calvaro25 15 lis 2011, 3:17     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2011, 6:46, w całości zmieniany 2 razy)
    Wszyscy pamiętają najlepszy sposób na kaca - dzień wcześniej nie pić ! To samo tyczy się tego smrodku po papierosach w samochodzie.
    A tym bardziej go czuć gdy to nie po nas.Mimo wszystko życzę udanych i skutecznych prób.Wytrwałość popłaca a mądrości zarówno przed jak i po szkodzie nigdy za dużo !? A propos mądrości przed,ciekawe ilu z nas pamiętało
    uśmiech buziak przymrużenie oka
    Cytuj
  • marekJan 8 lip 2012, 17:42
    U mnie pomogło ozonowanie wnętrza wozu. Od razu komfort jazdy się zwiększył. W Warszawie taką usługę wykonuje m.in. serwis PerfectClima Ja robiłem u nich pełen serwis klimy i przy okazji poprosiłem o ozonowanie środka. Dopłaciłem tylko 46 zł.
    Cytuj
  • Maniuss 20 lip 2012, 12:28
    Samo wietrzenie samochodu oczywiscie nie wystarczy ale o kawie tez juz slyszalem, podobno bardzo dobrze neutralizuje zapachy
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum