Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Greed 10 gru 2010, 12:54
    Wiem, że pytanie nie jest proste i cena polisy OC do auta zależy od wielu parametrów, ale gdzie najtaniej kupić ubezpieczenie. Czy muszę podawać wszystkie informacje mające wpływ na zniżki.?
    Cytuj
  • 100euro 15 gru 2010, 9:12
    No to chyba najlepiej skorzystać z wyszukiwarek finansowych, choć i te często mają nieaktualne dane. Może czasem jakaś gazeta opublikuje jakiś ranking cenowy polis.

    Trudno powiedzieć. Towarzystwa mają tyle zwyżek i zniżek że połapać się w tym nie można.
    Cytuj
  • FabianM 15 gru 2010, 9:38
    Pewnie stłuczkę się miało i chcemy zmienić ubezpieczyciela?
    Ten numer raczej nie przejdzie. Teraz ubezpieczyciele wymieniają się informacjami. A jak zataisz jakieś informacje we wniosku, to może to być uznane jako przestępstwo karne - poświadczenie nieprawdy.
    Ubezpieczyciel jak się dowie zechce odzyskać zaniżoną składkę. Nie wiem czy gra jest warta świeczki?


    Cytuj
  • pendolino 20 gru 2010, 9:11
    100euro napisał:No to chyba najlepiej skorzystać z wyszukiwarek finansowych, choć i te często mają nieaktualne dane. Może czasem jakaś gazeta opublikuje jakiś ranking cenowy polis.
    Niestety z mojego doświadczenia wiem, że na porównywarki obecnie nie można. Z tego co kojarzę, to najtańsze OC miało w ostatnich latach HDI, ale czy jest tak nadal? Trudno powiedzieć...
    Cytuj
  • Aquarella 2 mar 2011, 11:07
    Ja zamierzam niedługo zmienić samochód i też rozglądam się za jakimś ubezpieczeniem. Będzie to zupełnie auto niż obecne, więc zupełnie inne opcje będą brane pod uwagę. Liczę w różnych kalkulatorach na stronach, wychodzi różnie. Jak dotąd całkiem ciekawą możliwość wyliczył mi kalkulator OC Benefii24.
    Cytuj
  • dziekanka 31 mar 2011, 14:00
    Najlepiej to kupić ubezpieczenie na babcię lub dziadka uśmiech
    Cytuj
  • reactor 19 kwi 2011, 18:03
    Ja byłem ubezpieczony w LINK4, za samo OC płaciłem 800 zł. Kalkulatory na stronach różnych firm są nieaktualne, ceny OC w moich wyliczeniach przekraczają często 1500 zł na różnych kalkulatorach online. Niedawno znalazłem stronę co najważniejsze, nie jest to strona z kalkulatorem. Wypełniłem to co było do wypełnienia, zadzwoniła do mnie miła kobieta i od maja startuje z ubezpieczeniem OC za 450 zł. Jak zrezygnowałem z LINK to mi przesłali ofertę na samo OC na 700 zł. To i tak drożej niż 450, a w końcu OC to tylko OC. Wolę dołożyć kasę na porządne AC. To co mi się spodobało, że kobieta do mnie zadzwoniła i powiedziała co i jak. Może się komuś przyda.
    Cytuj
  • Krzystofor 29 gru 2011, 15:20
    Ktoś mi powiedział, że na Happyday.pl będą sprzedawać bony zniżkowe na OC i AC w liberty direct. Nie wiecie czy to prawda? Podobno można "kupić" zniżkę aż na 250 zł?
    Cytuj
  • Louie 29 sty 2012, 11:32
    nie dać sie nabic w butelke i dobrze sie rozeznac w temacie co sie dzieje na rynku, polecam poczytac juz serwisy, np. na stronie izi.pl. jest teraz dobry art. o tym co w kwestii oc sie bedzie dzialo na ten rok.
    Cytuj
  • axanajtaniej 15 lut 2012, 22:40
    Każdy z nas szuka jak najtańszego ubezpieczenia OC gdyż dobrze wiemy, że OC dla nas jest nie istotne i możemy wybrać najdroższe lub najtańsze.
    Możemy też wybrać znane lub nie liczy się tylko cena.
    Jednak w AXA mamy i doskonałą obsługę jak i pomoc we wszystkich formalnościach a można dodatkowo zaoszczędzić na kilka sposobów:
    1. Wyliczając i ubezpieczając samochód poprzez internet lub telefon
    2. Płacą w całości za OC ale też nie stracimy jeśli wybierzemy opcje ratalną
    3. Powołując się na ten numer polisy 4010312 dzięki któremu uzyskamy dodatkowe zniżki przy ubezpieczeniu.

    Łącząc to wszystko możemy naprawdę tanio ubezpieczyć swoje auto.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum