Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak tanio kupić ubezpieczenie OC

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mad_man009 7 wrz 2012, 15:53
    Dobrym Oc także HdiAsekuracja może się pochwalić. Miałem z nimi umowę dość długo, dopóki nie sprzedałem samochodu. Składka nie była ani za niska, ani zbyt wysoka. Nie wiem, jak jest teraz, ale można było dostać kilka dodatkowych upustów. Pewnie na ich stronie wszystko będzie dokładnie objaśnione.
    Cytuj
  • wiechu222 6 lut 2013, 14:02
    A ja korzystam z Liberty Direct i chwalę sobie uśmiech A jak ktos chce obliczyc sobie wysokosc skladki to tutaj jest kalkulator:
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:56
    ja mam ubezpieczenie w Liberty, bo wyszło mi najtaniej, prawie 300 zł mniej niż w AXA, gdzie miałam przez ostatnie dwa lata ubezpieczone auto
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lut 2013, 17:40
    Przeliczyłam sobie na tym kalkulatorze z CUK, super sprawa!
    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:02
    Słyszałem że są w sieci porównywarki ubezpieczeń.
    Cytuj
  • domowadama 26 kwi 2013, 21:37
    Oczywiście że są. Każdy ubezpieczyciel ma ale tam prawie zawsze jest promowana konkretna firma. Są takie niezależne w internecie. Tam jest 16 ubezpieczycieli w jednym miejscu więc wyskoczy od razu po kilka ofert od każdego. Od razu można kupić więc nie ma rozbieżności cenowych. Polecam sobie popatrzeć.
    Cytuj
  • Jol-anta 30 kwi 2013, 23:13
    Sprawdzałam na obu i jednak ten z CUK liczy oferty aż 20 ubezpieczycieli, to dla mnie na plus.Jeszcze mam 3 miesiące na podjęcie decyzji- na szczęścieuśmiech
    Cytuj
  • mfind 5 maj 2014, 8:54
    Witam,

    Pozwolę sobie odświeżyć temat. Poszukując taniego OC warto zapoznać się z informacjami dostępnymi w artykule http://www.mfind.pl/inne-artykuly/tanie-oc. Znajdą w nim Państwo aktualne zestawienia kwot i ubezpieczycieli dla wszystkich województw. Pozostaję do dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości.

    Pozdrawiam,
    Kamil Świderski – Mfind
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 20 kwi 2015, 23:01
    Ja w tym roku wybrałam ubezpieczenie na podstawie informacji z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa. Jasno określone warunki dające się łatwo porównać to podstawa. Można wybrać i od razu wszystko załatwić przez Internet bez biegania z papierami i spotykania się z agentem ubezpieczeniowym.
    Cytuj
  • kieta 5 maj 2015, 9:11
    pawelkot napisał:Słyszałem że są w sieci porównywarki ubezpieczeń.
    I dzięki temu wybierasz najlepszą dla siebie ofertę.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum