FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka stacja?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 25 mar 2014, 23:32
    Na jaką stację benzynową najczęściej jeździcie tankować? Co bierzecie pod uwagę przy tym wyborze? Liczy się dla was profesjonalizm obsługi, czy stawiacie po prostu na cenę?
    Cytuj
  • Mogami 26 mar 2014, 10:47     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2014, 9:47, w całości zmieniany 1 raz)
    tylko i wyłącznie cena - gdzie niższa tam tankuję. Obsługa ma trzeciorzędne znaczenie



    [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=ROZKLADJAZDYBYDGOSZCZ]pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=ROZKLADJAZDYBYDGOSZCZ[/url]
    Cytuj
  • zuzia83 31 mar 2014, 20:44
    Ja lubię Shella i wybierając stację kieruję się jakością paliwa. Na Shellu jeździ mi się najlepiej, czasami tankuję też Vervę z Orlenu, niestety jej jakość nie jest już taka dobra jak na samym początku.
    Na cenę nie zwracam uwagi, bo nie tankuję do pełna, a jazda gdzieś dalej, by zaoszczędzić 2 czy 5 zł, jest trochę nieopłacalna.
    Cytuj
  • MartynKa79 23 kwi 2014, 17:10
    Ja stawiam na jakość paliwa, choć skłamałabym twierdząc, że nie ma dla mnie znaczenia jakość obsługi. Najchętniej tankuję na Statoil - dobre (naprawdę dobre!) paliwo, rozsądne ceny, sympatyczna obsługa, a do tego mają świetną kawę - nieocenioną w drodze do pracy. uśmiech
    Cytuj
  • Fin 28 kwi 2014, 10:31
    Jestem klientem Orlenu, chociaż rabat dla firm wycofali od niedawna.
    Cytuj
  • 30 kwi 2014, 20:42
    Mogami napisał:tylko i wyłącznie cena
    Tylko i wyłącznie jakość paliwa. Co z tego, że będzie tanie jak daleko na nim nie zajadę?
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 11:19
    zuzia83 napisał:Ja lubię Shella i wybierając stację kieruję się jakością paliwa.
    Ja na Shellu lubię tylko internet.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum